נחתם הסכם שיתוף פעולה היסטורי בין בית"ר טוברוק למכבי נתניה

במעמד ראש עיריית נתניה, מרים פיירברג-איכר, נחתם הסכם שיתוף פעולה היסטורי בין בית"ר טוברוק למכבי נתניה; על ההסכם חתמו בעלי מכבי נתניה ובעלי ביתר טוברוק

0
86
על הסכם שיתוף הפעולה חתמו בעלי מכבי נתניה, אייל סגל, בעלי בית
חותמים על הסכם שיתוף פעולה היסטורי. צילום רן אליהו

שנים של יריבות הסתיימו עם חתימה על הסכם שיתוף פעולה בין בית"ר טוברוק ומכבי נתניה. ההסכם נחתם בלשכת ראש העירייה, מרים פיירברג איכר. על ההסכם חתמו עליו בעלי מכבי נתניה, אייל סגל, בעלי בית"ר טוברוק, דודו מכלוף, מנכ"ל מכבי נתניה ניב גולדשטיין ומנכ"ל טוברוק איציק גניש.

הסכם שיתוף הפעולה בין המועדונים הינו הסכם היסטורי, אשר שם קץ ליחסים המתוחים ששררו במשך כל השנים בין מכבי נתניה לבית"ר טוברוק.

"היריבות בינינו צריכה להיות ספורטיבית בלבד", אמר אייל סגל לאחר החתימה. "השחקנים בשני המועדונים חברים האחד של השני, לומדים יחד ומבלים יחד. חשוב שהם יבינו שהתחרות בין המועדונים היא על הדשא בלבד".

"ההסכם שנחתם מתבסס בראש ובראשונה על כבוד הדדי ואחוות רעים בין מכבי נתניה ובית"ר טוברוק. אני שמח על שחר של יום חדש בעיר נתניה".

ראשי המועדונים יצאו בהצהרה על פיה הילד הוא המרכז. "מטרת ההסכם היא בראש ובראשונה להציב את הילד במרכז. אנחנו שמים דגש על קידום ופיתוח שחקנים צעירים לכדורגל הישראלי. מכבי נתניה יכולה להוות בית טוב בעתיד לשחקני טוברוק". הסביר דודו מכלוף את חשיבות ההסכם.

"הילדים שלי שיחקו ומשחקים כדורגל במכבי נתניה ובבית"ר טוברוק ובראייה שלי מועדון כדורגל צריך לשמש בית חם ואוהב עבור כל ילד באשר הוא. לכן מלחמה בין מועדונים כפי שהייתה בעבר מנוגדת לאני מאמין שלי בחינוך ובספורט. אני ואייל בתמימות דעים מלאה בנושא הזה. אך טבעי הוא שכעת ניתן לזה חותמת רשמית. כי הכי חשובים הם הילדים".

ראש עיריית נתניה, מרים פיירברג-איכר, בירכה על ההסכם ועל שיתוף הפעולה בין שני המועדונים לרווחת ילדי העיר נתניה. "נתניה היא עיר מקדמת ספורט ומובילה במגוון ענפי ספורט ובהם ענף הכדורגל עם אצטדיון עירוני מהיפים בעולם. אני שמחה על שיתוף הפעולה בין שני המועדונים המובילים בעיר למען ילדי נתניה".

השאר תגובה

נא להזין את התגובה שלך!
נא להזין את שמך כאן