דלג על המודעה
Combar קידום אתרים ושרותי שיווק דיגיטלי לעסקים

ד”ר תמר צור מונתה לעמוד בראש המחלקה הגניקולוגית לניאדו

ד”ר תמר צור מונתה לעמוד בראש המחלקה הגניקולוגית לניאדו

ד"ר תמר צור, בית חולים לניאדו - נתניה

ד”ר תמר צור מונתה לאחרונה לעמוד בראש המחלקה הגניקולוגית בבי”ח לניאדו. ד”ר צור, בוגרת אוניברסיטת בן גוריון, ביצעה התמחות בסורוקה ועבדה במספר תפקידים בבי”ח איכילוב ובבי”ח אסף הרופא. ד”ר צור תנהל את המחלקה הגניקולוגית שהינה חלק מאגף נשים ויולדות בלניאדו המכיל: הריון בסיכון, חדרי לידה, הפריה חוץ גופית IVF, וכן שתי מחלקות אשפוז. במסגרת פעילות המחלקה מתבצעים ניתוחים לפרוסקופים, ניתוחים פתוחים, ניתוחים אונקולוגים וכן הסטרוסוקפיות במסגרת חדר ניתוח או במסגרת מרפאתית ללא הרדמה . כל זאת בדגש על מקצועיות ואנושיות.

חזונה של ד”ר צור הינו להעניק את המגוון הרחב ביותר של הטיפולים הרלוונטיים לנשים, תוך שימוש בטכניקות והמכשור המתקדמים ביותר, לצד אנושיות וחמלה המאפיינים את בי”ח לניאדו.

עם כניסתה לתפקיד אמרה ד”ר צור “לעמוד בראש המחלקה זו זכות, וגם חובה. שאיפתי היא, להוביל יחד עם הצוות כולו מהלך של שדרוג מתמשך של היקף ואיכות הטיפול הגניקולוגי לנשות נתניה ואזור השרון. בשילוב כוחות של הצוות הרפואי, הסיעודי ומזכירות, נוכל לתת לכל אשה מענה מקצועי אנושי ויעיל”.

נדב חן, מנכ”ל לניאדו, בירך את ד”ר צור עם כניסתה לתפקיד ואמר, כי “צוות אגף נשים ויולדות בלניאדו, הינו צוות בעל מוניטין מעולה , נשים רבות מגיעות לכאן מכל רחבי הארץ על מנת לקבל טיפול רפואי מקצועי ומסור מהשורה הראשונה ואני שמח מאוד לצרף לצוות זה גם את ד”ר צור”

תגובות

תגובות

שלחו תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.