גל גברעם עושה גלים

1
759
גל גברעם - נתניה gal gvaram netanya
גל גברעם. צילום מרינה מוסקוביץ

 

עולם הזוהר מוכר היטב לדוגמנית ולשחקנית גל גברעם, ביום תלמידת תיכון ובשאר השעות כוכבת ברשתות החברתיות עם למעלה ממאה אלף עוקבים וקריירה ענפה בעולם הדוגמנות שרק הולכת וצוברת תאוצה – עם המון שיק ומצלמה שאוהבת אותה.

גל גברעם, שכבר שיתפה בעבר פעולה עם מותגים מובילים, בהם פוקס, גליתה וקלווין קליין לא הסתירה את התרגשותה: זאת לאחר שנבחרה להוביל את תצוגת האופנה של המעצב מעוז דהאן למותג המוביל נובוריש. בתצוגה, שהתקיימה במסגרת שבוע האופנה הישראלי בתל אביב, זכתה גברעם לאין-ספור מחמאות. בכל זאת, לא בכל יום ניתנת ההזדמנות לנערה בת 16 להוביל תצוגת אופנה מרכזית.

את הראיון לעיתון נתניה און ליין ביצעה גל גברעם טלפונית, כשהיא על סט הצילומים בצרפת – שם מצטלמת גל גברעם לפרסומת לסקי דיל, מספרת גל לנתניה און ליין מה זה בעצם כוכבת רשת, איך הכל התחיל, איך משלבים את העבודה האינטנסיבית עם לימודים ומה הסוד שלה להצלחה. כוכבת עולה.

את נחשבת לאחת מכוכבות הרשת החברתית הצעירות והמצליחות בארץ. איך הגעת לזה ומתי הבנת שאת כזו?
"יש הרבה דרכים להגיע להיות כוכב רשת, בוודאי היום שהכל עובר דרך רשתות חברתיות. אני, באופן אישי, התחלתי בפרסומות. הקפיצה הגדולה שלי הייתה אחרי שהשתתפתי בתכנית "הבנים והבנות" בערוץ הילדים – שם בעצם קיבלתי חשיפה עצומה והכירו אותי יותר. אז גם הבנתי, שמבלי להתכוון הפכתי לכוכבת רשת. ההסבר הוא פשוט: מי שאהב את התכנית הטלוויזיונית התחיל לעקוב אחרי ברשתות החברתיות. ככה בעצם זה קרה אצלי".

האם היה לך חלום להיות דוגמנית או שנקלעת לזה במקרה?
"מאז ומתמיד אהבתי את המצלמה על כל פניה, וכמובן שעולם הדוגמנות תמיד קרץ לי, אבל לא באמת כיוונתי לשם במיוחד. את הקמפיין הראשון שלי קיבלתי בגיל תשע לרשת פוקס. אחר כך המשכתי לערוץ הילדים ומאז השמיים הם הגבול. ברוך השם יוצא לי לעמוד הרבה על סט צילום, ואני מאוד שמחה על זה, כי אני מאוד אוהבת ואני חושבת שאני גם טובה בו. תמיד ידעתי שיש לי את זה, אבל לא באמת כיוונתי לשם. כל מה שעשיתי קרה על הדרך. מבחינתי, הכי כיף שזה קורה ככה".

גל גברעם, נתניה - gal gvaram - city netanya
גל גברעם. צילום לב אורלב

למעשה אנחנו תופסים אותך עכשיו באמצע צילומים. למי הפעם?
"נכון, אני כרגע בצרפת. הגעתי לכאן על תקן פרזנטורית לסקי דיל. כחלק מהצילומים אני מוצאת את עצמי גם גולשת על סנובורד שזה מגניב – למרות שאני בעיקר נופלת המון, אבל שוב, אני לא מתלוננת. להיפך, זה כיף גדול. גם בתקופות עמוסות אני מוצאת איך ליהנות מהעבודה שלי. אני אומרת כל יום תודה לאל על שאני קמה בבוקר עם חיוך, כי אני אוהבת את מה שאני עושה".

תנסי לתאר לי את שגרת היום יום שלך. בכל זאת, את תלמידת תיכון
"שגרת היום יום שלי דומה לכל ילדה בת גילי. אני קמה בבוקר לבית הספר, חוזרת הביתה ואוכלת. עושה שיעורים, אימון כושר ונפגשת עם חברות. כמובן שאם יש צילומים אז זה משתנה. אם, למשל, הצילומים נופלים על זמן בית ספר או כמו עכשיו שאני בחו"ל, אז אני דואגת להשלים הכל שאני חוזרת. יש לי עזרה מהצוות בבית הספר. חשוב לי להדגיש, שאני לרגע לא מזלזלת בלימודים בגלל העבודה. יעידו על כך הציונים שלי. בסך הכל אני חושבת, שאני מצליחה לסנכרן בין העבודה והלימודים – למרות שאני רק בת 16. לדעתי העבודה והרצינות שאני נדרשת לה במסגרת העבודה, ביגרו אותי וזה אולי השוני היחיד ביני לבין ילדה אחרת בת גילי".

את לא חושבת שההתעסקות שלך בדוגמנות והיותך כוכבת רשת פוגעת לך בחיי החברה?
"אין ספק שיש לעבודה שלי השפעה גדולה על חיי החברה. בכל זאת, ההתעסקות בצילומי טלוויזיה, דוגמנות, אינסטגרם זה בהחלט משפיע – למרות שאני לא מרגישה את זה כי החברים שלי באמת מדהימים. הם תומכים בי, מפרגנים וגם שומרים עלי לפעמים שצריך. מי שלא, פשוט לא חבר שלי. אני באמת לא מרגישה שזה משפיע עלי לרעה. להיפך, העבודה שלי גורמת לי רק להוסיף למאגר החברים שלי עוד ועוד אנשים חדשים וזה כיף".

עד כמה ההורים שלך זרמו עם הפרסום שלך מגיל כל כך צעיר?
"ההורים שלי ובכלל המשפחה מאוד תומכת ומפרגנת. הם תמיד שם. כמובן, שבהתחלה אמא שלי התלוותה אלי לכל מקום. היום אנחנו כבר רגילים לזה, מכירים את האנשים בהפקות השונות, צלם מוכר, חברים שכבר נפגשתי איתם בסטים אחרים – אז אין באמת צורך שאמא שלי תבוא איתי. גם גדלתי ואני כבר לא בת 9. כמובן, שבכל רגע נתון, אם אבקש ממנה או מכל בן משפחה להתלוות אלי, הם יעשו זאת בשמחה. בורכתי במשפחה מדהימה. הם מפרגנים ומאמינים בי ובדרך שבחרתי".

נבחרת להוביל את תצוגת האופנה של מעוז דהאן למותג האופנה נובוריש דוג בשבוע האופנה. איך זה הרגיש?
"קודם כל זה כבוד גדול בשבילי להוביל תצוגת אופנה לצד דוגמניות-על כמו שני חזן ונועם פרוסט. בגיל שלי זו בהחלט הזדמנות אדירה שקיבלתי וגרמה לי ללמוד הרבה. לא כל יום נערה בת 16 מובילה תצוגת אופנה בשבוע האופנה הגדול בתל אביב. זהו בהחלט אירוע גדול ומשמעותי עבורי".

מהו החלום שלך?
"יש לי הרבה חלומות שמחולקים ליעדים קטנים בדרך. הדוגמנות מבחינתי היא בונוס, מה שמעניין אותי באמת זה משחק ומטרת העל היא לפתח קריירת משחק מצליחה בהוליווד".

כתבות נוספות העשויות לעניין את הגולשים: 

שף ירון שנבל חי את החלום- ריאיון

רון שחר חשוף מתמיד – ריאיון

בדרך שלו: עידן ספיר – אלוף העולם בג'יו גי'טסו – ריאיון

אהבתם את הריאיון עם גל גברעם? מוזמנים לפרגן בשיתוף בפייס ובואטס…

תגובה 1

השאר תגובה

נא להזין את התגובה שלך!
נא להזין את שמך כאן