60 מרפאות חוץ ומערך הניתוחים של לניאדו חוזרים לשגרה

3
229
בית חולים לניאדו,מרפאות חוץ,מרפאות מומחים,נתניה
בית חולים לניאדו. צילום עצמי

חוזרים לשגרה בטוחה בבית חולים לניאדו: מערך מרפאות חוץ, מכוני בית חולים לניאדו ומערך הניתוחים – המונה כ-60 מכונים ומרפאות מומחים במגוון רחב מאד של תחומים קליניים, שב לפעילות שגרתית.

כזכור, עם כניסתן של ההוראות לשעת חירום בעקבות מגפת נגיף קורונה, הורה משרד בריאות להפסיק מתן שירות במכונים וכן ב-מרפאות חוץ. הוראה, שעוררה בכל רחבי הארץ הרמת גבה וזעם ציבורי שהוביל לדחיית ולביטול שורה ארוכה של ניתוחים.

כעת, עם החזרה לשגרה הכללית במדינה – חוזרים הרופאים והרופאות להעניק ייעוץ וטיפול לכ-500,000 תושבי נתניה והשרון.

החזרה לפעילות השגרתית תבוצע בהתאם להוראות הריחוק החברתי, ובהתאם לכך ירווחו התורים על מנת למנוע התקהלות צפופה במסדרונות ההמתנה למרפאות והמכונים וכן ידרשו כללי התנהגות קפדניים בתחום ההיגיינה – חיטוי ידיים, חבישת מסיכה ומרחקי המתנה של 2 מטר בין אדם לאדם.

שרי פרקש, מנהלת המערך, אמרה למערכת נתניה אונליין, כי "במהלך תקופת החירום, פעלנו בהתאם להוראות משרד הבריאות ואפשרנו פעילות מצילת חיים באישור ועדת חריגים. כעת, אנו פותחים את כלל השירותים של המכונים ומרפאות החוץ, מתוך מטרה להקל על כאבם וסבלם של מטופלים רבים מאד שהמתינו לביצוע פעולות ופרוצדורות ניתוחיות לא דחופות".

נדב חן, מנכ"ל לניאדו, הוסיף כי "הושקעה מחשבה רבה באופן בו יפתחו המכונים והמרפאות, על מנת לשמור על בטיחות המטופלים והצוות. הגענו לפתרונות שיאפשרו מתן טיפול וייעוץ מיטבי מחד ושמירה על כללי הריחוק החברתי וההיגיינה מאידך". לקביעת תור ניתן להתקשר למספר 09-8609335

כתבות נוספות העשויות לעניין את גולשי נתניה אונליין: 

באמצעות מנוף פגשו קשישי משכנות אחוזת השרון את משפחותיהם

תכנית נתיב מהיר לתחבורה ציבורית בעיר נתניה יוצאת לדרך

 

3 תגובות

השאר תגובה

נא להזין את התגובה שלך!
נא להזין את שמך כאן