דלג על המודעה

שיתוף הפעולה המחודש בין טוברוק למכבי חיפה, כבר מניב תוצאות

שיתוף הפעולה המחודש בין טוברוק למכבי חיפה, כבר מניב תוצאות

צילום fotolia

גידול חד בכדורגלנים צעירים המעוניינים להתאמן בביה”ס לכדורגל של בית”ר נס טוברוק – נתניה; על-פי ההסכם: זכות ראשונים לקבוצת מכבי חיפה על כדורגלני טוברוק

שבועיים לאחר שנחתמה עסקת העברתו של שחקן נבחרת הנוער, רועי אלימלך מקבוצת בית”ר טוברוק למכבי חיפה, ונדמה כי שני הצדדים מרוצים.

על-פי הסכם שיתוף הפעולה אשר חודש בין שני המועדונים, למכבי חיפה תהיה זכות ראשונים בבחירת כדורגלנים עם פוטנציאל, בעוד שבית”ר טוברוק תוכל לקלוט כדורגלנים צעירים שישוחררו ממכבי חיפה. למערכת נתניה אונליין נודע, כי במכבי חיפה מתעניינים בעוד שורה של כדורגלנים המתאמנים בטוברוק.

עד לפני כשמונה שנים, התקיים הסכם שיתוף פעולה מסוג זה בין שני המועדונים. כעת, כאמור, הוא חודש. קדם להליך זה מעברו של המנהל המקצועי של בית”ר טוברוק, בני לם, לפני כשנה, למחלקת הנוער של מכבי חיפה – זאת בהתאם לסיכום בין מכבי חיפה לבעלי בית”ר טוברוק, אריק איזיקוביץ.

בתוך כך, לקראת פתיחת העונה הקרובה הודיע איזיקוביץ, על חיזוק משמעותי לקבוצות הליגה: כל קבוצה תלווה על-ידי שני מאמנים, זאת בנוסף למאמן מנטלי, מאמן כושר וכן תזונאי.

 

תגובות

תגובות

טארקבקים/פינגבאקים

  1. לפעמים חלומות מתגשמים: השריונר מנתניה שהפך טייס מצטיין | נתניה און ליין - […] שיתוף הפעולה המחודש בין טוברוק למכבי חיפה, כבר מניב תוצ… […]

שלחו תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.