רימון גולדמן מציגה: בואו נדבר על זה

3
169
רימון גולדמן רדיו 106 נתניה
מאות מאזינים קבועים. שדרנית הרדיו רימון גולדמן. צילום מאור שווך

כשהיא מתיישבת באולפן השידור של רדיו 106, נוהגת השדרנית רימון גולדמן, לנשום עמוק – רגע לפני שיינתן אות השידור והיא תפתח במספר מילים את תכנית הרדיו השבועית שלה “בואו נדבר על זה”.

“עבורי זה חלום ילדות שמתגשם הלכה למעשה”, אומרת לעיתון נתניה און ליין גולדמן (18), תלמידת תיכון עגנון בנתניה. מסתבר, שהמשיכה לעולם התקשורת בכלל ולרדיו בפרט העסיקה את רימון גולדמן עוד שהייתה ילדה קטנה – גם בגן השעשועים בו שיחקה. הרצון שלה לחקור, לשאול, לדבר ובעיקר להביע דעה היה שם תמיד. הוא רק הלך והתעצם.

את חלומה הגשימה במהלך הקיץ האחרון, די במקרה, כשהתקבלה לקורס הקיץ של תחנת הרדיו 106 f.m. תחנת רדיו סטודנטיאלית המלווה על ידי קול ישראל ואשר פועלת ומשדרת לאזור נתניה. לימודי הרדיו על-ידי בכירי אנשי התקשורת במכללה האקדמית נתניה וזיהוי הפוטנציאל הגלום בה, הובילו אותה די מהר לקבלת תכנית רדיו משלה.

בעידן בו רבים מבני הנוער רוצים להיות “מפורסמים” בטלוויזיה, את בחרת את השידור הרדיופוני. למה?
“מגיל צעיר היה לי ברור שאני רוצה להיות שדרנית רדיו. אני זוכרת שהייתי הולכת עם אמה שלי לגינה הציבורית, לוקחת ממנה את הטלפון הנייד ומתחילה לתשאל את הילדים בגינה על דעתם בנוגע למזג האוויר, לצבע המגלשה. תחום התקשורת משך אותי אז ומושך אותי גם היום לדעת מה אנשים חושבים, לדבר על מה שמפריע לי או להבדיל מה שאני אוהבת בקול רם, לערוך מוזיקה להגיש תכנית. זה סיפוק אדיר”.

לא כל אחד מקבל תכנית רדיו משלו, בוודאי לא צעירים שלא צברו פז”מ. איך בעצם התגלגלו העניינים?
“התקבלתי לקורס קיץ במכללת נתניה בו למדתי את כל רזי השידור הרדיופוני ואיך לערוך מוזיקה. אחרי שסיימתי את הלימודים, קיבלתי תכנית רדיו משלי ברדיו 106 FM ששמה “בואו נדבר על זה”. אני מאמינה שמדובר בנישה שהייתה חסרה – בה אני בעצם מציפה נושאים רבים הקשורים לבני נוער, בני גילי, מעלה לשידור אנשים רלוונטיים שיגיבו ויביעו דעתם. אני מודה שקבלת תכנית רדיו בגיל כזה צעיר ובלי ניסיון אמיתי בתחום, היא לא דבר מובן לי מאליו. אני יוצאת מתוך הנחה שהוכחתי את עצמי במהלך הקורס, אחרת אין סיבה אחרת. ברור לי שזו התחנה הראשונה שלי בדרך הארוכה שלי בעולם התקשורת”.

כתלמידת תיכון העומדת לפני גיוס לצה”ל, האם גלי צה”ל למשל הוא יעד שהצבת לעצמך?
“אני עוד לא יודעת מה אעשה בצבא. למען האמת, אני עוד שוקלת האם להתגייס לקרבי, אבל אחרי השירות הצבאי אני יודעת, שאני רוצה להמשיך ולהתקדם כשדרנית רדיו. מי יודע, אולי גם במדיה אחרת”.

כתבות נוספות העשויות לעניין את הקוראים:

רון שחר חשוף מתמיד

מגי אזרזר לא מפחדת מכלום

3 תגובות

השאר תגובה

נא להזין את התגובה שלך!
נא להזין את שמך כאן