נשים בראש: נתניה אירחה את חברות פורום ה-14

1
215
פורום ה-14 ראשי ערים ומועצות
נתניה אירחה את נשות פורום ה-14 - ראשי ערים ומועצות

מסורת לא מפסיקים: על אף ולמרות הקורונה, אירחה מרים פיירברג-איכר, ראש העיר נתניה, את חברות פורום ה-14, פורום המורכב מנשים המכהנות כראשי ערים ומועצות, הנפגשות מידי שנה בכל פעם בעיר אחרת. על-פי הנוהג, העיר המארחת היא הקובעת את התכנים המועברים. 

פיירברג קיבלה את פניהן, העניקה סקירה קצרה של נתניה ולאחר מכן זכו הנשים המכהנות לביקור בפלנתניה, מרכז החלל, המדע והתרבות הפועל בעיר, בניהולה של שלי גרינברג.

בביקורן הפעם, לקחו הנשים חלק בדיון בנושא מניעת אלימות במשפחה, בהובלתן של רותי גור, ראש מינהל הרווחה והשירותים החברתיים וכן ד"ר סיגל קני פז ואף שמעו ממקור ראשון את סיפורה של אחת הנשים שחוותה אלימות פיזית.

כמו כן השתתפו ראשי הערים והמועצות בסדנת הפעלה חווייתית בנושאי מנהיגות ונשיות.

פיירברג, עובדת סוציאלית בהכשרת ומי שכיהנה בעבר כראש מינהל השירותים החברתיים בעיריית נתניה, ניצלה את ההזדמנות כדי להביע הזדהות עם מחאתם הצודקת כדבריה של העובדים הסוציאליים שהתקיימה באותן דקות ממש.

היא ציינה, כי כל מי שלא נחשף לפעילותם בימים של שיגרה, למד להכיר את מקצועיותם, מחויבותם ומסירותם לציבור בתקופת הקורונה, שנקלע למצוקות בריאותיות, כלכליות וחברתיות וחווה את העומס המוטל על העובדים הסוציאליים."זו חזית חברתית שלא פחות חשובה מהחזית הצבאית." סיכמה.

פורום ה-14 התקיים בנוכחותן של רותם ידלין ראש המועצה האזורית גזר, מטי צרפתי ארכבי ראש המועצה האזורית יואב, שושי כחלון כידור ראש עיריית כפר יונה, ליזי דלריצה ראש מועצת גני תקוה, ליאת שוחט, ראש מועצת אור יהודה, הגר פרי יגור, ראש מועצת פרדס חנה כרכור, יעלה מקליס, ראש מועצת יהוד מונסון, קרן גרין, ראש מועצת קדימה צורן, ד"ר גלית שאול ראש מועצת עמק חפר וכן אושרת גני גונן , ראש מועצה אזורית דרום השרון.

כתבות נוספות העשויות לעניין את גולשי נתניה אונליין: 

לפעמים חלומות מתגשמים: השריונר מנתניה שהפך טייס מצטיין

עוגיות גבינה מטריפות וקלות להכנה

שיתוף הפעולה המחודש בין טוברוק למכבי חיפה, כבר מניב תוצאות

שתיים מנתניה ברשימת עובדות ההוראה המצטיינות

תגובה 1

השאר תגובה

נא להזין את התגובה שלך!
נא להזין את שמך כאן