סוויפט נתניה מציין עשור למהפכה

0
411
סוויפט swift נתניה
נדב צפריר, מנכ"ל סוויפט נתניה

 

ביום חמישי  יציין מועדון הכושר סוויפט נתניה, הממוקם אחר כבוד בשכונת רמת פולג עשור להיווסדו. את מועדון הכושר סוויפט נתניה מנהל מזה שלוש שנים נדב צפריר. הוא התחיל מלמטה וטיפס בסולם התפקידים לאט ובזהירות. עם רזומה עשיר, הכולל לא מעט תפקידי ניהול גדולים, צפריר מעיד על עצמו כי עולם הכושר והבריאות זה המקום שלו כבר הרבה מאוד שנים. את חגיגות העשור בחר נדב לציין בהפקה גדולה. "התהליך העובר על החברה הישראלית בכל הקשור למודעות לבריאות, הוא חיובי", אומר צפריר לעיתון נתניה און ליין.

מדוע בחרתם לקיים אירוע פתוח לקהל הרחב?
"המטרה שלי, כחלק מתפיסת עולם, היא בעצם לחשוף כמה שיותר אנשים לעולם הכושר, להתנסות לראות ולהתרשם. בניגוד לשנים קודמות, הפעם החלטנו להרחיב משמעותית את התכנים המוצעים בחגיגות העשור. לצד הטבות לנרשמים וחשיפה לשורה ארוכה של פעילויות ספורטיביות, תתקיים בנוסף מסיבה גדולה עם די.ג'יי והגרלת טיסה לחו"ל בין המשתתפים. חשוב לי להדגיש שוב, כי ההשתתפות בחגיגות אינה כפופה בתשלום".

עד כמה השינוי שחל בחברה הישראלית בכל הקשור לצריכת ספורט ומודעות לתזונה תקינה מורגש בשטח?
"אין ספק שהחברה הישראלית עוברת תהליך משמעותי בכל הקשור לאורח חיים בריא יותר בשנים האחרונות, הן מתוך הרצון לשפר את חייהם והן מתוך הרצון לשפר את מצבם הבריאותי. בעידן של רשתות חברתיות ומידע נגיש לכולם, אנשים נחשפים לאינספור מחקרים המוכיחים את יעילותה של הפעילות הגופנית וחשיבותה לבריאות שלנו בכל גיל. תרומה רבה יש לתכניות הטלוויזיה הרבות ולתקשורת בכלל העוסקות בתחום הבריאות בכלל וחשיבות צריכת מזון בצורה נכונה. אם בעבר היו רבים שמתחילים לעסוק בספורט בגלל מצב בריאותי לקוי, היום רבים בוחרים לעסוק בספורט כחלק מאורח חיים תקין ותרבות פנאי. כחלק משיפור השירות והביקוש הגדל והולך, אנו עתידים לעבור למתחם קניון עיר ימים, למקום גדול ומרווח יותר כמי שמעניקים שירות לתושבי פולג –עיר ימים ותושבי דרום העיר".

נדמה שיש גם גידול במספר הילדים אשר בוחרים להתאמן במועדוני כושר
"אכן, עם זאת, לא כל מועדון כושר מותאם לכך. הייחודיות שלנו, בין השאר, היא ההתאמה לכל סוגי האוכלוסייה – החל מילדים, קשישים, נכים שיקומיים וכמובן אנשים נורמטיביים. לכולם יש מקום והכי חשוב הכלים והצוות המקצועי להתאמן אצלנו. הגישה הזו היא חלק ממדיניות הרשת שלנו אשר מונה חמישה סניפים ברחבי הארץ".