דלג על המודעה

נמצאו בעלי הכלב שעל-פי החשד הוטבע על-ידי אלמוני בנתניה

ביום ראשון בשעות הלילה המאוחרות חזר אסף ברזינגר למקום בו נקבר הכלב; יחד עם מתנדבי משמר בעלי חיים הוצא הכלב ונשלח לבדיקה; במהלך הבדיקה אותר השבב עם שם בעליו; הפרטים הועברו למשטרה

מתנדבי “משמר בעלי החיים” חפרו, בלילה שבין ראשון לשני, והוציאו מהחול את פגר הכלב, שעל-פי עדויות ראשונות הוטבע למוות כשהוא עטוף שקית ניילון, בחוף ארגמן בנתניה. אליהם הצטרף החובש אסף ברזינגר, אשר טיפל במקרה מרגע הגיעו לחוף ביום ראשון בשעות הבוקר.

עם הגעתו ניגשו אליו מתרחצים וסיפרו לו, שמספר דקות קודם לכן – כך לטענתו – הכניס גבר כלב מסוג לברדור לשקית ומשך אותו בכוח לים, שם הטביע אותו. חלקם ניסו להציל את הכלב, אולם הגבר לא נתן להם להתקרב, ככל הנראה, תוך איומים.

למערכת נתניה און ליין – נתניה און ליין סיפר: “רצתי מהר להציל את הכלב, אולם כשהגעתי למקום הכלב היה ללא רוח חיים. גופתו נסחפה לתוך הים ולאחר מספר דקות נפלטה אל החוף, כשהיא עטופה בניילון. הגבר שהטביע את הכלב ברח מהמקום”.

ברזינגר הזעיק את המשטרה ונתן להם את כל פרטי המקרה. שוטרי משטרת נתניה ואנשי מינהל החופים של עיריית נתניה הגיעו למקום תוך דקות ספורות. השוטרים פתחו בחקירה לאיתור החשוד. בהמשך אף נקבר הכלב.

המקרה המזעזע עלה לכותרת בעקבות פוסט ויראלי בפייסבוק, שצבר עד עתה מעל 6000 שיתופים, של החובש אסף ברזינגר, שהוזעק לחוף. בעקבות זאת, ברזינגר יצר קשר עם מנכ”ל עמותת משמר בעלי החיים, דורון ברנר.

כאמור, בלילה שביו ראשון לשני הגיעו מתנדבי “משמר בעלי החיים” בנתניה לחוף ארגמן, חפרו והוציאו את גופת הכלב, שנקבר בחוף.

למערכת נתניה און ליין – נתניה און ליין נמסר, כי הכלב הועבר לניתוח פתולוגי בבית דגן לקביעת סיבת המוות. במהלך הניתוח נמצא שבב עם שמו ופרטיו של בעלי הכלב, שהועברו למשטרת ישראל.

אופירה חסיד

עיתונאית at ksn
אופירה חסיד משמשת כעיתונאית וכעורכת משנה בשבועונים נתניה און ליין, השרון שלי ובפורטל ksn.
אופירה חסיד

Latest posts by אופירה חסיד (see all)

תגובות

תגובות

4 תגובות

 1. מה זאת אומרת “הוטבע למוות”? הכלב נרצח! אל תנסו לייפות את זה!

  השב
 2. אני רוצה לראות שופט בישראל שיהיה ךו עומץ לתת למפלצת מזאת את העונש המגיע לו!

  השב
 3. אולי סוף סוף יענישו אותו במאסר בפועל. אז זה ימנע את הרצח הבא

  השב
 4. עכשיו בטלויזיה אני שומעת שמשטרה קיבלה את הגירסה של מנוול. אם הוא לא יקבל אונש מבית משפט אני קורת לכולכם למצוא בשבילו את האונש.

  השב

שלחו תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

מאמרים נוספים