דלג על המודעה
Combar קידום אתרים ושרותי שיווק דיגיטלי לעסקים

דירות למכירה בנתניה – כדאי לשים לב

מחפשים דירות למכירה בנתניה? להלן חמישה דברים שכדאי מאד להתייחס אליהם במסגרת תהליך הבחירה והרכישה. ראשית חשוב לציין כי נתניה כבר ממזמן איננה סובלת מהדימוי השלילי שנטו לייחס לה במשך שנים ארוכות בעקבות בעיות פשיעה וכדומה. להיפך נתניה כיום נחשבת לעיר מפותחת מאד בה נבנות שכונות חדשות ומרהיבות כמו למשל קריית השרון המתאפיינת באוכלוסיה צעירה ותוססת עם מאפיינים סוציו אקונומיים גבוהים. מלבד זאת השכונות הישנות והנחשלות יותר של העיר עוברות כיום תהליכי שיקום מהירים.

פיתוח העיר ומערכות החינוך

כל זאת ועוד כמובן בעידודה של העירייה המשקיעה לא מעט משאבים בפיתוח העיר. למי מכם ששוקל לרכוש דירה בנתניה יש לציין כי העיר מספקת לתושביה מערכות חינוך מובילות הכוללות בין השאר את מכללת נתניה שנחשבת לשם דבר בעולם האקדמי. בתי הספר היסודיים והתיכוניים בעיר הם בעלי רמת הישגים גבוהה ושיעור מקבלי תעודות הבגרות נחשב לאחד מבין הגבוהים ביותר במדינת ישראל. מיותר לציין כי מיקומה של העיר הוא אידיאלי, עם זמן נסיעה קצר של 25 דקות בלבד לתל אביב – 35 דקות לחיפה.

 
שכונות מומלצות בעיר
קריית השרון כאמור היא דוגמא אחת מיני רבות למשאבים שעיריית נתניה מנתבת לפיתוחה. השכונה מציעה לתושביה איכות חיים גבוהה, דירות למכירה בנתניה, פארקים רחבי ידיים ומרשימים שאחד מהם ממוקם בחלקה הדרומי של השכונה ופרדסים ירוקים הסובבים את כל צידה המזרחי של השכונה. מלבד קריית השרון יש לציין כמובן גם את פיתוחה של עיר ימים שבעתיד תשמש כמתחם של בניה רוויה בסטנדרטים גבוהים ולאורך חוף הים התיכון. אפשרויות התעסוקה בעיר הן רחבות הן בשל קרבתה לכל מוקדי הארץ והן בשל פיתוח מרכזי תעשייה רבים.

 
מרכזי תעסוקה ואיכות חיים גבוהה
כך למשל בימים אלו ממש מתקדמת הקמתו של איזור תעשיה חדש בעיר עם לא מעט מרכזי תעסוקה כמו למשל איקאה וסלקום המספקים תעסוקה לפלח בלתי מבוטל מתושבי העיר. נתניה ללא ספק מתקדמת בקצב מסחרר לקראת עתיד טוב יותר. הרחובות הראשיים ומרכז העיר הופכים ליותר ירוקים, החינוך משתפר והתדמית של העיר כתוצאה מכך מתעצבת מחדש ובכיוון הרבה יותר חיובי.

תגובות

תגובות

שלחו תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

מאמרים נוספים