26 שוהים בלתי חוקיים נתפסו בצור משה

מבצע "דרך בטוחה" - בפעילות של שוטרי משמר הגבול של משטרת ישראל פעלו בסוף השבוע האחרון כ-1500 שוטרים ומתנדבים לשמירה על השטחים החקלאיים

0
120
הטרקטורון שנתפס בעמק חפר. צילום דוברות המשטרה

במהלך מבצע "דרך בטוחה" שנערך בסוף השבוע על ידי שוטרי מג"ב נבדקו מאות רכבים ונעצרו 53 חשודים בעבירות שונות, בין היתר בגרימת נזק לשטחים חקלאיים, עבירות תנועה ועבירות שהייה בלתי חוקית.

מבצע "דרך בטוחה, התקיים בהמשך להחלטתו של מפקד מג"ב, ניצב אמיר כהן, גם במהלך סוף השבוע האחרון פעלו כ-1500 שוטרי ומתנדבי משמר הגבול במסגרת מבצע "דרך בטוחה" בגזרות החקלאיות ברחבי הארץ יחד עם שוטרי מחוזות המשטרה ועם גורמי אכיפה שונים, ביניהם רשות הטבע והגנים, השומר החדש, קק"ל, רשות העתיקות, רשות המיסים ועוד.

בעמק חפר נמלטו שני חשודים שרכבו על טרקטורונים משוטרי מג"ב ולא נענו לקריאותיהם לעצור. במהלך חסימה שבוצעה על מנת לעצור אותם אחד הרוכבים עקף את הניידת והשני ניסה לנגח אותה. השוטרים ביצעו מרדף אחר החשוד בשטחים החקלאיים עד שהחשוד פרק מהטרקטורון והחל להימלט רגלית, לאחר כ-100 מטרים הוא נתפס ונעצר. החשוד הועבר לחקירה במשטרת ישראל.

שוטרי ומתנדבי משמר הגבול ביצעו פעילות יזומה במתחם נטוש במושב צור משה עם אמצעים טכנולוגיים מיוחדים, במסגרתה פשטו על המתחם ותפסו 26 שוהים בלתי חוקיים שהיו במקום. 26 השוהים הבלתי חוקיים הועברו לחקירה במשטרת ישראל.

במעגן מיכאל שוטרי מג"ב זיהו חשוד שגנב דגים במשקל 5 ק"ג. החשוד נעצר והועבר לחקירה במשמר הגבול.

בגזרת חוף דווח על 2 חשודים שניסו לגנוב תוצרת חקלאית מסוג אבוקדו. השוטרים שהגיעו במהירות למקום, סיכלו את ניסיון הגניבה והתוצרת הוחזרה לבעליה.

בשדות כדורי חשוד שרכב על אופנוע וגרם לנזקים לשטחים חקלאיים ניסה להימלט מקריאות השוטרים. במרדף רכוב אחריו לתוך היער נתפס ונעצר. החשוד הועבר לחקירה במשטרת ישראל.

נמסר, כי מבצע "דרך בטוחה" – שמירה על השטחים החקלאיים של מג"ב ימשיך גם בשבועות הקרובים, במג"ב ימשיכו לפעול לוחמים ומתנדבים יחד עם גורמי האכיפה השונים בשילוב זרועות במטרה אחת משותפת – לשמור על ביטחונם ופרנסתם של החקלאיים בישראל.

עוד נמסר ממשמר הגבול: "אנחנו פונים לציבור – הימנעו מקטיף של תוצרת חקלאית, קטיף של תוצרת = גניבה שפוגעת משמעותית בפרנסתו של החקלאי וכמובן הימנעו מנסיעה עם כלים מוטוריים בשטחים החקלאיים".

"התוצרת הישראלית חשובה לכולנו – יחד נשמור על החקלאות בישראל".

השאר תגובה

נא להזין את התגובה שלך!
נא להזין את שמך כאן