14 חודשי מאסר לאישה שאיימה לרצוח ושברה רכוש

תושבת האזור בת 64 נדונה ל-14 חודשי מאסר לאחר שאיימה לרצוח, התפרעה ואף גרמה נזק לרכוש; כל זאת עקב התמכרותה והיותה תחת השפעת אלכוהול

0
215
צילום fotolia

תושבת אזור נתניה, בת 64, הורשעה כי איימה לרצוח, התפרעה ואף גרמה נזק לרכוש. כל זאת עקב התמכרותה והיותה תחת השפעת אלכוהול.

שופט בית משפט השלום בנתניה, גיא אבנון, שלח את תושבת אחד היישובים הסמוכים לנתניה ל-14 חודשי מאסר בפועל. בגין איומים, איומים לדקור ולרצוח, התפרעות. וגרימת נזק לרכוש. כל זאת עקב דרישתה לצרוך אלכוהול.

ממספר אישומים שהוגשו נגדה עולה, כי באחד המקרים שברה הנאשמת, באמצעות פטיש, קיר גבס של שכנתה. בהמשך, איימה על שכנתה שתביא לה עבריינים.

באישום נוסף הגיעה הנאשמת לבית קפה, סמוך לנתניה, השתוללה, קיללה ואף הורחקה על ידי המשטרה ל-15 ימים. למרות זאת הגיעה שוב לבית הקפה.

זאת ועוד הגיעה הנאשמת למרכול כשהיא תחת השפעת אלכוהול. הנאשמת החזיקה סכין ואיימה על עובד במקום שתדקור אותו. בהמשך הלכה לבית הקפה ואיימה לרצוח את בעל המקום. עובדי המקום לקחו ממנה את הסכין וניסו להרגיעה. הנאשמת עזבה את המקום, אולם חזרה לאחר זמן קצר ושוב איימה לרצוח את בעל המקום. גם בחקירתה במשטרה חזרה על האיומים.

מכתב אישום נוסף עולה, כי הנאשמת הגיעה לפיצוציה והטרידה את בעלי המקום. כל זאת כשהיא תחת השפעת אלכוהול. הנאשמת ביקשה מהמוכרים מוצרים בחינם וסירבה לעזוב עד שהוזעקה המשטרה.

זמן מה לאחר מכן הגיעה שוב הנאשמת לפיצוציה ודרשה וודקה וסיגריות. העובדים במקום סירבו ובתגובה היא החלה לצעור ולקלל. זאת למרות שהורחקה קודם לכן מהמקום.

הנאשם לא הסתפקה בכך והגיעה, למרות ההרחקה, פעמיים נוספות לפיצוציה.

אם לא די בכך איימה הנאשמת לרצוח את בנה ואף איימה על מוקדנית במשטרה. זאת על רקע מריבה בינה לבין בנה.

הנאשמת, תושבת אזור נתניה, איימה כי תרצח את בנה וכן בעלי בית קפה באזור.

באישומים נוספים איימה הנאשמת על בעלים של בית קפה נוסף שתרצח אותו, הטרידה את מנוחתם של יושבי בית הקפה וסירבה לעזוב.

עולה, כי הנאשמת מתקיימת מקצבת נכות נפשית. מוכרת למערכת בריאות הנפש ואושפזה פעמים רבות. עוד עולה מהתסקירים, כי הנאשמת מכורה שנים רבות לסמים לאלכוהול. לחובתה הרשעות קודמות והיא ריצתה אף מאסרים בפועל. כמו כן באף אחד מהתסקירים לא קיבלה אחריות של ממש על מעשיה.

התביעה ביקשה מבית המשפט להטיל על הנאשמת מאסר בפועל וכן מאסר על תנאי.

פרקליטתה של הנאשמת פירטה את נסיבות חייה הקשות וביקשה מבית המשפט להסתפק בתקופת מעצרה של הנאשמת. הנאשמת ביקשה מבית המשפט הזדמנות לחיות את חייה בשקט עם ילדיה.

שופט בית משפט השלום בנתניה, גיא אבנון, קבע בהחלטתו, כי "הנאשמת פגעה בזכותם של נפגעי העבירה לשלוות נפשם, לביטחון ולפרטיות"

השופט אבנון גזר על הנאשמת 14 חודשי מאסר בפועל, בניקוי ימי מעצרה. בנוסף ארבעה חודשי מאסר על תנאי והתחייבות בסך 3000 שקלים.

השאר תגובה

נא להזין את התגובה שלך!
נא להזין את שמך כאן