תערוכת ציור חדשה בנתניה; הציירים בני 12 ו-16

אור של כוכבים: הכירו את יהלי מושקוביץ בן ה-12 ואת אסף גאון בן ה-16; השבוע נפתחה תערוכתם בגלריה העירונית במדרחוב תל-חי.

0
559
תערוכת ציורים בנתניה
יהלי מושקוביץ ואסף גאון - ציורים מרהיבים

אור של כוכבים: הכירו את יהלי מושקוביץ בן ה-12 ואת אסף גאון בן ה-16; השבוע נפתחה תערוכתם בגלריה העירונית במדרחוב תל-חי.

יהלי מושקוביץ' ואסף גאון, נערים צעירים, אמנים בתחילת דרכם, ענו לקול קורא שפרסמה עיריית נתניה-מינהלת מרכז העיר. המטרה שהוצבה: הצגת תערוכה במשך שבוע בגלריה העירונית החדשה, אשר נפתחה לאחרונה במדרחוב תל-חי.

שני הנערים המוכשרים ניצלו את תקופות הסגר והקורונה ליצירה וביטוי אמנותי כל אחד בסגנונו הוא. יהלי מושקוביץ מצייר מגיל 4 דיוקנאות. בזמן שכל בני גילו בילו מול המסכים, בתקופת הקורונה, הוא התעמק בציור דיגיטלי באמצעות איי פד והמחשב.

 אסף גאון הפיג את השעמום בסגר באמצעות הצבעים, הצורות והקומפוזיציות המדהימות שייצר על בדי קנבס גדולים.

 התערוכה תהיה פתוחה החל מיום רביעי, 16.12.20 למשך שבוע, בשעות 10.00-14.00 ו -15.00-18.00. האמנים הצעירים יהיו בגלריה וישמחו לקבל את פני המבקרים. הכניסה לגלריה – על פי הנחיות משרד הבריאות.

אסף גאון, מה גרם לך לבטא עצמך באמצעות ציור?

"אני ילד סנדוויץ לשני הורים מדהימים. בחיים שלי לא נגעתי במכחול. תמיד חשבתי שזה רק לאנשים אחרים. אבל אז החלה הקורונה. איתה צפו ועלו כל הרגשות, שלא ידעו איך לצאת ממני. אז לקחתי צבע, לקחתי מכחול, לקחתי את עצמי בידיים. ציירתי מה שאני מרגיש ומאז אותו יום ציור זה המקום שלי".

יהלי מושקוביץ מדוע בחרת להתמקד בציור דיגיטלי?

"התחלתי לצייר דיוקנאות בגיל 4 וחצי. בגיל 6 השתתפתי בסדנאות ציור עם בני נוער ובגיל 7 בסדנאות מודל חי מבוגרים. התנסיתי בדיוקנאות בעפרונות, צבעי מים ואקרליק. בתקופת הקורונה נחשפתי לעולם הציור הדיגיטלי על אייפד של אפל. וזה מדהים".

 

 

השאר תגובה

נא להזין את התגובה שלך!
נא להזין את שמך כאן