מקום ראשון בגביע העולם בקיקבוקסינג לנתנייתית פולינה גרוסמן

את הספורטאית המצטיינת, פולינה גרוסמן, שכאמור זכתה השבוע בגביע העולם בקיקבוקסינג, מלווה קבוצת איציק תשובה אשר חלק ניכר בפעילותה מתמקד בנתניה

0
3421
פולינה גרוסמן, תושבת נתניה, אלופת גביע העולם - קיקבוקסינג. צילום באדיבות: hussein marey
פולינה גרוסמן, אלופת גביע העולם - קיקבוקסינג. צילום: hussein marey . התמונה באדיבות יח"צ קבוצת איציק תשובה

את הספורטאית המצטיינת, פולינה גרוסמן, שכאמור זכתה השבוע בגביע העולם בקיקבוקסינג, מלווה קבוצת איציק תשובה.

פולינה גרוסמן רושמת עוד הישג משמעותי. אלופת העולם בקיקבוקסינג, זכתה השבוע בגביע העולם בקיקבוקסינג (נשים עד 70 קילו). זאת, בתחרות שהתקיימה בבודפשט, הונגריה.

גרוסמן מספרת כי בתחרות בבודפשט היא הרגישה שהשופטים נגדה ונגד חבריה לנבחרת, רק בגלל שהם מישראל. "קיבלנו שריקות בוז מהקהל ובמיוחד לאחר שזכינו בקרבות. זה רק דירבן אותנו לנצח. אני אוהבת את ישראל!", אמרה. גרוסמן גברה על מתאגרפות משווייץ, פולין, ספרד וסרביה עד לזכייה הנכספת בגביע.

לגרוסמן רשימת הישגים בינלאומיים ארוכה. היא זכתה במדליית זהב בגביעי אירופה לשנת 2023; מדליית ארד בגביעי אירופה ועולם בשנים 2021 ו-2022. בנוסף, מדליית ארד באליפות אירופה לשנת 2022. היא אלופת ישראל בשנים 2023–2020. גרוסמן מתאמנת במכון MMAisrael – נתניה. מאמנה האישי ואחד המאמנים הבכירים של נבחרת ישראל הוא רונן אדלשטיין. לקראת התחרות התאמנה גרוסמן שלושה אימונים ביום, שישה ימים בשבוע.

לצד כל זאת, גרוסמן היא גם המאמנת האישית של היזם והבעלים של קבוצת הנדל"ן-  איציק תשובה בשנה האחרונה. זו אחת הסיבות מדוע קבוצת הנדל"ן המצליחה מעניקה חסות ומלווה את פולינה.

"איציק מתאמן מאוד ברצינות, ומעלה קצב בכל אימון. אני מודה לו מקרב לב על התמיכה, ויודעת שאם אני אצטרך משהו, הוא יהיה שם בשבילי. איציק בונה בניינים, אבל בונה גם ספורטאים", אמרה.

התמיכה בפולינה גרוסמן היא איננה התמיכה הראשונה של קבוצת איציק תשובה בספורטאים תושבי נתניה. הקבוצה גם העניקה חסות ראשית ללוחם הג'יו ג'יטסו הישראלי ירין שריקי, שזכה בשנת 2022 באליפות אירופה – באחת התחרויות היוקרתיות בענף.

"כמי שנולד, גדל ומתגורר בנתניה, אני גאה לתמוך בספורט בעיר בכלל. בפרט, בספורטאים תושבי העיר. פולינה הביאה הרבה גאווה לעיר נתניה ולמדינה כולה. היא ניצחה למרות האווירה העוינת שהיתה בתחרות. העיר נתניה יקרה לנו. עיקר פעילותינו מתמקדת בה מזה שנים רבות, ונמשיך לתמוך בקהילה החמה שבה ככל שנוכל". כך סיכם איציק תשובה, יו"ר ובעלים קבוצת איציק תשובה.