ספרייה חדשה נחנכה בתיכון טשרניחובסקי בנתניה

העירייה חנכה את הספרייה המשודרגת בתיכון טשרניחובסקי בנתניה; ספרים, משחקי חשיבה, מדיה טכנולוגית וציוד אורקולי, יאפשרו לתלמידי ביה"ס למידה איכותית ומגוונת

0
48
הספרייה בתיכון טשרניחובסקי. צילום עידו ארז

באירוע מרגש ומשמעותי – נחנכה השבוע ספריית בית הספר טשרניחובסקי. הספרייה משמשת כספריית עיון אקדמית. הספרייה מועשרת בספרים, במשחקי חשיבה, במדיה טכנולוגית ובציוד אורקולי מהשורה הראשונה. כל אלה מאפשרים לתלמידי ביה"ס למידה איכותית ומגוונת ברוח המאה 21. כמו כן נבנו בספריה מרחבי למידה ועבודה פרטניים – "אקווריום" ללמידה ופינות עבודה מאובזרות.

מעיריית נתניה מסרו, כי כל מתקני הספרייה נועדו לרווחתם ושימושם של תלמידי ביה"ס והצוות החינוכי. מקום של כבוד הוקצה לפינת ההנצחה לבוגרי ביה"ס שנפלו בעת מילוי תפקידם.

עוד מסרו בעירייה, כי הספרייה החדשה היא פרי שיתוף פעולה בין עיריית נתניה ותרומת משפחת גוטסמן, לזכרו של מילטון מ. גוטסמן ז"ל. בחידוש הספרייה הושקעו למעלה מחצי מיליון שקלים, מתוכם 300,000 שקלים במימון העירייה.

בנוסף, בית הספר התחדש השנה גם במיזמים חדשים. בהם פתיחה לראשונה של כיתת מופ"ת מדעית על אזורית, כמו גם פתיחה של כיתת עמ"ט חלל, בשיתוף הפלנתניה ובליווי אישי של מנהלת ביה"ס.

החטיבה העליונה של טשרניחובסקי זכתה בתגמול דיפרנציאלי של משרד החינוך שמעבר לתגמול כספי. משמעו הכרה של משרד החינוך בבית הספר כבית ספר מצטיין הבולט בהישגיו במגוון תחומים.

הטכס נערך במעמד ראש העיר, מרים פיירברג-איכר. השתתפו ראש מנהל חינוך וחברה אתי דהן, מנהלת אגף החינוך העל יסודי, גילת סיימון. כמו כן מנהל מחלקת יזמות ותוכניות לימוד בחינוך העל יסודי, ברוך גרשטיין, המפקחת על הספריות במשרד החינוך, שושי שמלי וכן מנהלת בית הספר השש שנתי- סמדר דביר וצוותה.

השאר תגובה

נא להזין את התגובה שלך!
נא להזין את שמך כאן