נחתם הסכם שיתוף פעולה בין לניאדו לשניידר

שיתוף פעולה נחתם בין אגף הילדים בבי"ח לניאדו למחלקה הכירורגית במרכז שניידר לרפואת ילדים; במסגרת שיתוף הפעולה - ניתוחים, מרפאות וכיסוי למקרי חירום מסביב לשעון

0
117
ד"ר מיכאל בן אקון, מנהל אגף הילדים בביה"ח לניאדו, ד"ר דרגן קרברושיץ', מנהל המחלקה הכירורגית במרכז שניידר. צילום דוברות שניידר

הנהלת ביה"ח לניאדו חתמה לאחרונה על הסכם לשיתוף פעולה בין אגף הילדים בבי"ח לניאדו למחלקה הכירורגית במרכז שניידר לרפואת ילדים.

במסגרת שיתוף הפעולה, יעניקו מומחי מרכז שניידר ייעוצים כירורגים למטופלי אגף הילדים, יאיישו מרפאות במערך מרפאות החוץ, יבצעו ניתוחים כגון: ארניות, הידרוצל, אשך טמיר, היצרות שואב קיבה, התפשלות מעיים וחבלות.

נמסר, כי השירות שיוענק על ידי מומחי המחלקה הכירורגית במרכז שניידר, בראשות ד"ר דרגן קרברושיץ', מצטרף למענה כירורגי הניתן כבר באגף הילדים כדוגמת נוירוכירורגיה ילדים ואא"ג ילדים.

מומחי שניידר אף יעניקו כיסוי מסביב לשעון למקרי חירום הדורשים מענה מידי ודחוף. החתימה על הסכם שיתוף הפעולה, מהווה שדרוג משמעותי של השירות הרפואי הניתן כיום באגף הילדים, בראשותו של ד"ר מיכאל בן אקון, ויאפשר לתושבי נתניה והשרון לקבל את הייעוץ והטיפול בבית החולים הקרוב למקום מגוריהם.

ד"ר מיכאל בן אקון הסביר: "ההמתנה לייעוצים וניתוחים בתחום כירורגית ילדים, בקופות החולים ובבתי חולים במרכז הארץ, הינה המתנה ממושכת. אין סיבה שהמטופלים והמשפחות, ימתינו זמן רב ויסעו לאיזורים מרוחקים על מנת לקבל טיפול".

"המוניטין של המחלקה הכירורגית במרכז שניידר הינו מעולה ואני בטוח כי רופאי המחלקה יעניקו מענה הולם למטופלים, תושבי נתניה והשרון".

ד"ר דרגן קרברושיץ', מנהל המחלקה הכירורגית במרכז שניידר, מסר, כי "המחלקה הכירורגית בשניידר רואה לנגד עיניה את טובתם של הילדים המטופלים בכל רחבי מדינת ישראל. שיתוף הפעולה עם ביה״ח לניאדו יציע לתושבי הפריפריה את הרפואה הטובה ביותר בתחום, אותה ניתן לקבל כיום בשניידר. אין לי ספק כי שילוב הכוחות הזה, הינו בשורה אמיתית לתושבי נתניה והשרון״.

נדב חן, מנכ"ל לניאדו, ציין, כי "שדרוג השירותים הרפואיים הינה משימה, בה אנו עוסקים מדי יום. גם בתקופת משבר הקורונה, אנו רואים חובה לעצמנו, להמשיך לטפל במטופלים ה"רגילים" ולהעניק להם את המקסימום האפשרי. שיתוף הפעולה עם מרכז שניידר – מרכז מצוינות ארצי, הינו דוגמא לכך, אנו נמשיך להרחיב ולשדרג את מערך המכונים, מרפאות החוץ ומחלקות האשפוז למען כחצי מיליון תושבי נתניה והשרון".

השאר תגובה

נא להזין את התגובה שלך!
נא להזין את שמך כאן