דלג על המודעה
Combar קידום אתרים ושרותי שיווק דיגיטלי לעסקים

מלאך ושמו תומר

תומר פילו, פקח עיריית נתניה וחובש מתנדב במגן דוד בזמנו הפנוי רגיל להעניק סיוע ראשוני של עזרה ראשונה למי שמעוניין; השבוע הוא שוב הציל חיים כשנתקל במסגרת עבודתו באדם מבוגר ללא הכרה

מלאך ושמו תומר

מלאך ושמו תומר פילו. צילום אבי כהן

פקח עיריית נתניה וחובש מתנדב במד”א, תומר פילו, עבד השבוע במרכז העיר בעת שהתקבלה קריאה על אדם מחוסר הכרה ברחוב הנגב בנתניה. פילו הגיע למקום, תוך דקות ספורות, לא היסס לרגע, סגר את הרחוב והחל לעשות החייאה בגבר כבן ה-80. שכנים סיפרו, כי ההחייאה שתומר ביצע בקשיש הצילה את חייו.

תומר סיפר: “עבדתי במרכז העיר והיתה קריאה ברחוב הנגב”, הוא מספר. “נכנסתי לרחוב וראיתי שאנשים מסמנים לי להסתכל לכיוון מסוים. התקרבתי, והבחנתי באדם שכוב על הרצפה, בדקתי וראיתי שאין לו דופק, התחלתי בפעולות עיסוי ובינתיים הוזמן צוות מד”א שעשה לו החייאה והוא פונה לקבלת טיפול”.

פילו לא התרגש מהמקרה, במסגרת עבודתו כפקח הוא מעניק סיוע לאנשים הזקוקים לו ועושה זאת מכל הלב. “אני זוכר מקרה באזור הטיילת של מישהו שקיבל התקף אפילפסיה, מקרה נוסף היה גם בכיכר העצמאות שאדם נזקק לסיוע לאחר פגיעת ראש”.

“אני עוזר לאנשים כשהם במצב לא טוב, אני רוצה לגרום להם לחייך ולעודד אותם, זה הכל”, אמר בצניעות וציין, כי במקרה האחרון מי שסייע בעזרה משמעותית ביותר הם צוות נט”ן שהגיעו עם הציוד הנכון.

תגובות

תגובות

שלחו תגובה

האימייל לא יוצג באתר. (*) שדות חובה מסומנים

תגי HTML מותרים: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

מאמרים נוספים