דלג על המודעה

מכבי נתניה הודיעה: רומאריו פירס ודיא סבע ימשיכו

הנהלת הקבוצה הנתנייתית הודיעה בבוקר יום ראשון כי הוחלט לממש את האופציות על שני הקשרים. הערכות: נתניה חייבת ליצור נורמליזציה לאור אי הבהירות לעתידה הפיננסי

מכבי נתניה הודיעה: רומאריו פירס ודיא סבע ימשיכו

רומאריו פירס. צילום ניר אנשר

הנהלת מכבי נתניה נערכת לקראת העונה הקרובה; הודיעה על מימוש האופציות של רומאריו פירז ודיא סבע, שני הקשרים המבוקשים, אשר היוו חלק בלתי נפרד מהרכב הקבוצה בעונה החולפת. עוד הודיעה הנהלת הקבוצה, כי השניים יהוו שחקני הרכב בעונה הבאה. שחקן נוסף ששמו עלה על הפרק הוא איאד אבו עביד, שבעניינו מתנהלים מגעים מול הפועל תל-אביב. נתניה דורשת עבורו סכום של 1.8 מלש”ח – המהווה עלות 70% מכרטיסו של המגן הצעיר.

גורמים במכבי נתניה מסרו לנתניה און ליין – ksn, כי למרות אי-הבהירות באשר לעתידה הפיננסי של הקבוצה, כאשר עדיין לא ידוע אם יוכנסו משקיעים לקבוצה או במקרה קיצון פירוק, הוחלט על היערכות לקראת העונה הקרובה – זאת בשל הביקוש הרב לשחקני נתניה מצד קבוצות רבות בליגת העל – כאשר בכל מקרה ייאלצו קבוצות אחרות לבקש את אישורה של הנהלת מכבי נתניה כדי לרכוש את השחקנים.

בזירת קאיודה, כך אישרו בהנהלת נתניה, עדיין לא התקבלה העברה הכספית בסך של כ-3.5 מלש”ח האמורים להגיע מאוסטריה וינה עבור מכירתו של החלוץ. העברת הסכום תאפשר לקבוצה לצמצם התחייבויות כספיות ולהעניק אוויר לנשימה להתנהלות השוטפת בחודש-חודשיים הקרובים – כל עוד אין משקיע פוטנציאלי באופק.

טוהר חלפון

Latest posts by טוהר חלפון (see all)

תגובות

תגובות

תגובת אחת.

שלחו תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

מאמרים נוספים