דלג על המודעה
Combar קידום אתרים ושרותי שיווק דיגיטלי לעסקים

לניאדו – אגף חדש נפתח במיון

אגף לטיפול בחולים מהלכים נפתח היום במיון לניאדו, האגף מכיל כ-12 עמדות נוספות; מיון ראשוני, חדרי יעוץ, עמדות בדיקה וחדר לביצוע בדיקות אק"ג

לניאדו – אגף חדש נפתח במיון

אגף חדש במחלקה לרפואה דחופה בלניאדו. צילום בית חולים לניאדו

צוות המחלקה לרפואה דחופה (חדר מיון) קיבל ביום שני השבוע, לידיו את האגף החדש – “אגף המהלכים” – שנבנה בחצי שנה האחרונה.

האגף החדש מיועד לטיפול בחולים שיכולים להתנייד בכוחות עצמם, מתוך מטרה ליעל את עבודת המחלקה לרפואה דחופה, להעניק טיפול “במסלול המהיר” לחולים המתאימים ובכך לקצר את זמני ההמתנה בכל אגפי המלר”ד – לשביעות רצון המטופלים והמלווים.

מבית חולים לניאדו נמסר, כי האגף מכיל עמדת מיון ראשוני, עמדות בדיקה, חדרי יעוץ , וחדר לבדיקת אק”ג. האגף החדש נבנה תחת לחץ של זמן ובעבודה אינטנסיבית של מחלקת הבינוי בלניאדו – על מנת לעמוד בזרם ההולך וגובר של פונים לטיפול במחלקה לרפואה דחופה בלניאדו.

במהלך שנת 2016 פנו למחלקה לרפואה דחופה בלניאדו מעל 84,000 מטופלים. בבית חולים לניאדו צופים, כי מספר הפונים בשנת 2017 יהיה גבוה יותר.

עוד נמסר, כי בניית האגף החדש הינה חלק מהמהלך להרחיב את שטחי האשפוז והטיפול בלניאדו. מהלך הרחבת שטחי האשפוז והטיפול כולל השלמת בניית קומה תת קרקעית ממוגנת למכון הדיאליזה, השלמת בניית המחלקה האורטופדית, שיפוץ חדרי הלידה וסיום עבודת התכנון של מגדל האשפוז החדש.

עם כניסת המטופל הראשון לאגף החדש אמר ד”ר יוסף ליבמן, מ”מ מנהל המחלקה לרפאה דחופה כי “אני מודה שזה יום חג עבורנו, התשתיות של המחלקה לרפואה דחופה חייבו שדרוג והשקעה. אני מודה להנהלת לניאדו שהבינה את האתגר בפניו אנו עומדים מדי יום ומדי לילה וקיבלה החלטה להשקיע סכום גדול לטובת המטופלים”.

יהודית אייזקס, אחות אחראית המחלקה לרפואה דחופה מסרה: “אני מצטרפת לדבריו של ד”ר ליבמן, זו תחושה חגיגית ושמחה, אני משוכנעת כי הרחבת שטחי הבדיקה והטיפול תעניק תחושת רווחה למטופלים ותאפשר לנו לתת טיפול טוב יותר, תוך זמן קצר יותר” .

הנהלת לניאדו בראשות המנכ”ל הרב חיים המרמן והמנהל הרפואי פרופ’ צבי שמעוני קיימו סיור באגף החדש ואיחלו לצוות הרפואי והסיעודי איחולי הצלחה חמים והביעו את הערכתם על העבודה המסורה שמתבצעת מסביב לשעון.

אופירה חסיד

עיתונאית at ksn
אופירה חסיד משמשת כעיתונאית וכעורכת משנה בשבועונים נתניה און ליין, השרון שלי ובפורטל ksn.
אופירה חסיד

Latest posts by אופירה חסיד (see all)

תגובות

תגובות

שלחו תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

מאמרים נוספים