כתב אישום חמור נגד כדורגלן העבר אוראל גולסה

1
17

פרקליטות מחוז ת"א (פלילי) הגישה השבוע לבית משפט השלום בעיר כתב אישום כנגד אוראל גולסה, תושב נתניה בן 24, בהם 16 אישומים בגין קבלת דבר במרמה. בנוסף מואשם גולסה גם בעבירה של הדחה בחקירה.

מכתב האישום שהוגש ע"י עו"ד מורג לנגנטל, עולה, כי החל מחודש מאי 2013 ועד ל- 17.5.15 קיבל הנאשם לידיו במרמה סך של כ-60 אלף שקלים מ-16 אנשים.

הנאשם פנה אל עוברי אורח במקומות שונים בת"א, בני-ברק ונתניה, וביקש מהם כספים תוך שהוא מבטיח בכזב להחזיר להם את הכסף בעתיד. כדי לשכנע את המתלוננים להביא לו סכומי כסף שונים, הציג עצמו בחלק מהמקרים בשם בדוי והמציא סיפורים שונים. בין השאר סיפר, כי הוא נכה צה"ל מ"צוק איתן" הזקוק לניתוח.

גולסה אף הגדיל וסיפר לאחד האנשים מהם ביקש כסף, כי הוא צריך לקבל פיצויים מקבוצת הכדורגל "לאציו" באיטליה, בסך של כ-80 אלף שקלים

במקרים אחרים סיפר, כי אמו חולה בסרטן וזקוקה לכסף עבור טיפול. בנוסף סיפר, שאביו חולה במחלת הסרטן והוא צריך כסף לתרופות. כמו כן סיפר במספר מקרים, כי היה קורבן לשוד.

עוד עולה מכתב האישום, כי הנאשם ניסה להדיח בחקירה את אחד המתלוננים, ממנו קיבל במרמה כ-26,000 ש"ח, בכך שאיים עליו שאם לא יבטל התלונה שהוגשה נגדו, "ישלח אליו סודנים", לא יחזיר לו את כספו וכן איים עליו כשאמר לו "אנחנו יודעים איפה אתה גר".

גולסה הודה שקיבל כסף ואף אישר את סיפורי הכיסוי שסיפר. עוד מסר, כי נהג לעשות זאת משום שנקלע לחובות כתוצאה מהימורים וכן כתוצאה מהסתבכותו בשוק האפור.

עו"ד לגנטל, עוזרת לפרקליט מחוז תל אביב, טענה בבקשה למעצר עד תום ההליכים, כי "השיטתיות, התחכום והזהות בין העבירות שמבצע המשיב, מלמדות על שיטת עבודה שאימץ המשיב, אשר הוא מתורגל ומיומן בה ולכן לא חושש לשוב ולבצע העבירות". מעצרו הוארך עד להחלטה אחרת.

תגובה 1

השאר תגובה

נא להזין את התגובה שלך!
נא להזין את שמך כאן