דלג על המודעה
Combar קידום אתרים ושרותי שיווק דיגיטלי לעסקים

כפר יונה: מבצע הנחות על חובות ארנונה

מליאת מועצת העיר כפר יונה אישרה את צו המיסים לשנת 2018; אושרו הנחות מפליגות, של עד 50 אחוזים, לחייבים שצברו חובות ארנונה עד שנת 2014; המבצע יסתיים בחודש נובמבר

כפר יונה: מבצע הנחות על חובות ארנונה

צילום fotolia

מליאת מועצת העיר כפר יונה אישרה את צו הארנונה לשנת 2018 בשיעור של 2.18%, שיעור ההעלאה שנקבע על ידי משרד הפנים לכלל הרשויות. במקביל אישרה מועצת העיר הנחות מפליגות לחייבים שצברו חובות ארנונה עד 2014. החייבים יוכלו לפרוע את חובם בהנחה של כמחצית מהחוב הכולל.

מועצת העיר כפר יונה, אישרה בשבוע שעבר את הצטרפותה למבצע גביית חובות ארנונה ישנים, שמנהל משרד הפנים בימים אלה.

מעיריית כפר יונה נמסר, כי לפי המתווה, כל תושב שצבר חובות ארנונה לעירייה לאורך כמה שנים, יוכל לזכות בהנחה של 50% על כלל חובות הארנונה שצבר עד לסוף שנת 2014, וזאת בתנאי ששילם את מלוא חובות הארנונה שלו לשנים 2015 ו-2016.

המבצע יהיה תקף לחצי שנה בלבד – החל מחודש זה ועד לסוף חודש נובמבר. המבצע נגזר מתקנות חדשות בנושא הנחה מארנונה שעליהן חתם שר הפנים אריה דרעי בתחילת חודש אפריל.

בנוסף נמסר מעריית כפר יונה, כי “ההצטרפות שלנו כעירייה למהלך חשוב זה, נועדה כדי לאפשר לכל אותם תושבים אשר נקלעו עם השנים למצב כלכלי לא טוב, להסדיר את חובם ולהצטרך חזרה את מעגל משלמי הארנונה”

אופירה חסיד

אופירה חסיד

עיתונאית at ksn
אופירה חסיד משמשת כעיתונאית וכעורכת משנה בשבועונים נתניה און ליין, השרון שלי ובפורטל ksn.
אופירה חסיד

כתבות אחרונות של אופירה חסיד (כתבות נוספות של הכותב)

תגובות

תגובות

שלחו תגובה

האימייל לא יוצג באתר. (*) שדות חובה מסומנים

תגי HTML מותרים: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

מאמרים נוספים