חברת בריגה זכתה במכרז להקמת מתחם בילוי בלב עיר ימים

1
190
עיר ימים מרכז בילוי בריגה
מרכז בילוי ומסחר חדש בעיר ימים. הדמיה באדיבות חברת בריגה - ויו פוינט

חברת בריגה זכתה יחד עם שותפיה במכרז להקמת מתחם בילוי ופנאי בלב שכונת עיר ימים בעיר נתניה. הקרקע, שנרכשה בליבה של השכונה הינה בשטח של כ- 9.5 דונם ומתחם הבילוי והפנאי המתוכנן יוקם בשטח של כ-20,000 מ"ר.  עלות הקרקע שנרכשה כ-73 מיליון שקלים וצפי היקף השקעה לבניית המתחם נאמד בכ -150 מיליון שקלים.

 יקי בריגה, מנכ"ל ומבעלי חברת בריגה, אישר למערכת נתניה און ליין את הפרטים והוסיף: "שכונת עיר ימים קובעת רף חדש באיכות המגורים בישראל. מיקומה של השכונה בצמוד למכון וינגייט, כביש 2 ושכונת רמת פולג, הפכה את השכונה לאטרקטיבית. כחלק מחוויית המגורים בשכונה, אנו נקים מתחם בילוי הכולל מסעדות, חנויות אופנה ומתחם ילדים – כל זה במרחק הליכה קצר מבית התושבים. אין לי ספק כי המתחם החדש ימשוך אליו קהל רב מנתניה והסביבה".

מתחם המסחר, הבילוי והפנאי צפוי לכלול שטח של כ-9,000 מ"ר אשר ישמש למחסנים וכן ל-300 מקומות חנייה. קומת מסחר של כ-8,000 מ"ר וקומה נוספת של מסחר ומשרדים בשטח של כ-3,000 מ"ר. מועד התחלת הבנייה הינו חודש אוקטובר 2016 וצפי סיום במהלך שנת 2018.

חברת בריגה, בבעלותם של יקי ורונן בריגה, הינה חברה משפחתית אשר נוסדה בשנת 1979 ומתמקדת בבנייה למגורים ומלונאות. החברה מתמחה ביזום ובניית מגורי יוקרה וכן פרויקטים איכותיים למשפחות צעירות. ברשימת הפרויקטים של החברה בימים אלה: פרויקט BRIGA TOWERS על קו החוף של נתניה, פרויקט מגדלי Yam בשכונת עיר ימים וכן פרויקט Home בכפר יונה הכולל מתחם של ארבעה מגדלים.

פרויקט נוסף של חברת בריגה, שזכה לפרסום רב במהלך שבוע שעבר, הוא מגדל דוד – דיויד טאואר – בניין ייחודי וראשון מסוגו בארץ – המשלב בין בית מלון איכותי בשבע הקומות הראשונות לבין מגדל מגורים יוקרתי בקומות מעל.

תגובה 1

השאר תגובה

נא להזין את התגובה שלך!
נא להזין את שמך כאן