דלג על המודעה

דרושה קצת יותר נגישות

דרושה קצת יותר נגישות

אינטרסים משותפים לציבור הנכים ולבעלי העסקים. אברהם רואש ומנחם אילוז

התאחדות הסוחרים תנפיק תעודת נגישות לבתי עסק נגישים לנכים ותסייע בפרסומם לאלפי הנכים והנכות המתגוררים בנתניה.

יוזמה משותפת לפעיל ציבור הנכים אברהם רואש, התאחדות הסוחרים ועיתון נתניה און ליין – ksn יוצאת לדרך: לראשונה תעניק התאחדות הסוחרים לבתי עסק העומדים בתנאי הנגישות תעודה מקומית שתכונה “תעודת נגישות”. במקביל, תסייע התאחדות הסוחרים לפרסום בתי העסק הללו בפני אלפי הנכים והנכות המתגוררים בעיר.

לנתניה און ליין – ksn הרחיב רואש. “מדובר ברעיון המיושם כבר כעת בעיר ירושלים ביוזמת ארגון הנקרא “מעגלי צדק”. אני מאמין, שאם בתי עסק בירושלים יכולים לעצב את עצמם לאור קריטריונים בסיסיים של נגישות כדוגמת שירותי נכים, רמפה ועוד, ניתן גם לקדם את הנושא בעיר נתניה”. לנתניה און ליין – ksn הוסיף יו”ר התאחדות הסוחרים מנחם אילוז: “ציבור הנכים בנתניה ובאזור מהווה כוח קנייה ענק. שילוב הכוחות בינינו לבין אברהם רואש, נועד לתווך בין אינטרסים של קהילת העסקים בעיר לבין האינטרסים של ציבור הנכים המתגורר בעיר. אנו מאמינים, שלמיזם שלנו תהיה היענות גבוהה”.

רואש, הפועל למען ציבור הנכים באופן פרטי מזה למעלה עשור, ניהל בעבר, בשיתוף נתניה און ליין – ksn, שורה של מאבקים ציבוריים בדרישה להנגשת מבנים עירוניים, בתי כנסת ועוד. רואש יחד עם עיתון נתניה און ליין הביך מספר פעמים את עיריית נתניה בשורה של כתבות, בהן הוצגה המציאות עימה מתמודדים נכי נתניה מול “המציאות” אותה ביקשה העירייה להציג. בשבוע שעבר, בתום מאבק משפטי בן חמש שנים, הונגש בית כנסת נוסף בעיר נתניה. במסגרת פעולותיו הציבוריות, הוא אף היה שותף לשורה של תיקוני חקיקה בכנסת. סיפור חייו והתמודדותו עם נכותו סוקרוה פעמים רבות בכתבות פרופיל. בימים אלה אף סיים רואש את לימודי המשפטים במכללה האקדמית נתניה וכעת הוא מחפש משרד שיקבל אותו לצורך סטאז’.

דורון פדלון

דורון פדלון משמש כעורך השבועון נתניה און ליין ופורטל האינטרנט ksn - נתניה און ליין. ליצירת קשר: doron_kh@walla.com

Latest posts by דורון פדלון (see all)

תגובות

תגובות

3 תגובות

  1. כל הכבוד על היוזמה.

    השב

שלחו תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.