680 סטודנטים קיבלו את מלגת קרן ראש העיר נתניה

מלגת קרן ראש העיר נתניה מוענקת למאות סטודנטים וסטודנטיות בני העיר, זאת מעבר למלגה הייחודית המוענקת ללומדים באקדמית נתניה.

0
388
מלגות קרן ראש העיר נתניה. מאות מלגות מדי שנה

מלגת קרן ראש העיר נתניה מוענקת למאות סטודנטים וסטודנטיות בני העיר, זאת מעבר למלגה הייחודית המוענקת ללומדים באקדמית נתניה.

במעמד יו"ר קרן נתניה, שמואל צבע, ראש מנהל החינוך אתי דהן  ומנהלת אגף נוער וצעירים בעירייה, מריטו קבאדה – העניקה הנהלת העירייה מלגות ל – 680 סטודנטים בני העיר נתניה. זאת, מעבר למלגות המוענקות במסגרת הסכם עליו חתמה העירייה עם האקדמית נתניה. שם, זוכה כל סטודנט בן נתניה להנחה בגובה של 7.5% משכר הלימוד.

בסה"כ העניקה השנה העירייה, בשיתוף מפעל הפיס וגורמים נוספים, כשישה מיליון שקלים לטובת סטודנטים בני נתניה.

בטכס עצמו חלקה העירייה כבוד לבני משפחת גנאט מקנדה, שהעניקו ומימנו 65 מלגות לסטודנטים בני נתניה. את מימון המלגות לעידוד סטודנטים ללמוד יזם אבי המשפחה, אלברט גנאט. עם  פטירתו המשיכו בני משפחתו את המסורת בה החל – זה 13 שנה ברציפות.

בסרטון ששלחו בני המשפחה, ציינה אחת מבנותיו כי היא גאה במפעל אותו החל אביה. היא הביעה תקווה כי המשפחה תמשיך לתמוך במפעל החינוכי החשוב הזה.

במסגרת הנאומים שנישאו, ציינו הגורמים העירוניים השונים את ההחלטה להקים את הגג. הגג, הבית לצעירים, מלווה את צעירי נתניה מגיל 18 – 35. היוזמה להקים את הגג נולדה על-ידי חבר המועצה לשעבר רפי ימין (סיעת נתניה אחת) וראש עיריית נתניה מרים פיירברג – איכר.