קדימה-צורן: דרס רוכבי אופניים והורשע בהמתה בקלות דעת

יותר משנה אחרי שרוכבי האופניים יניב לוגסי ותומר וינשטיין נדרסו למוות, קיבל בית המשפט את הסדר הטיעון והרשיע את הדורס בהמתה בקלות דעת; הפרקליטות תבקש עונש של 12 שנות מאסר

0
182
זירת התאונה. צילום תיעוד מבצעי מד"א

בית המשפט המחוזי-מרכז בלוד קיבל אתמול (שלישי) את הסדר הטיעון בעניין יונתן פדידה, אשר דרס למוות לפני כשנה את יניב לוגסי ותומר וינשטיין, תושבי קדימה-צורן, בעת שרכבו על אופניים. פדידה שהודה, שדרס את רוכבי האופניים והורשע בהמתה כפולה בקלות דעת. נודע כי הפרקליטות תבקש לגזור על פדידה 12 שנות מאסר.

תאונת הדרכים הקטלנית אירעה בחודש דצמבר 2019. יונתן פדידה, תושב אור עקיבא בן 30, נהג ברכבו לעבודה. סמוך למחלף הדרים בשרון פגע עם רכבו בשני רוכבי אופניים – וינשטיין ולוגסי, אשר נהרגו מעוצמת הפגיעה.

מכתב האישום שהוגש נגדו עולה, כי לוגסי האיץ את רכבו, עקף שני כלי רכב במהירות של כ-160 קמ"ש. תוך כדי עקיפה הגיע לוגסי לעקומה כשהבחין ממרחק קצר ברכב שהגיע מולו.

עוד עולה מכתב האישום, כי פדידה סטה ימינה בחדות על מנת לחזור לנתיב הנסיעה, או אז איבד שליטה, סטה לנתיב הנגדי ופגע במעקה בטיחות. כתוצאה מכך הסתחרר הרכב בו נהג פדידה, פגע בוינשטיין ובלוגסי, שנהרגו מעוצמת הפגיעה.

וינשטיין ולוגסי, התגוררו בקדימה-צורן. שני חברים טובים שיצאו לרכוב על אופניים ומצאו את מותם.

כאמור פדידה הורשע בהמתה בקלות דעת. הפרקליטות תבקש לגזור על פדידה 12 שנות מאסר. ההגנה, ככל הנראה, תבקש לגזור על פדידה שש שנות מאסר.

השאר תגובה

נא להזין את התגובה שלך!
נא להזין את שמך כאן