דלג על המודעה

פרשה 255 – הוארך בשנית מעצרו של הרב שר

הרב שמעון שר, סגן ראש עיריית נתניה, ישאר במעצר עד ליום שלישי הקרוב; הארכת המעצר נעשתה בהסכמת הצדדים; אלי פיירברג וחשוד נוסף שוחררו למעצר בית

פרשה 255 – הוארך בשנית מעצרו של הרב שר

בניין עיריית נתניה. צילום רן אליהו

בית משפט השלום בראשון לציון האריך, פעם נוספת, בהסכמת הצדדים, עד ליום שלישי  את מעצרו של הרב שמעון שר, חבר מועצת העיר נתניה , זאת במסגרת חקירת פרשה 255, שמנהלת להב 433 – יחידה ארצית של משטרת ישראל במשותף עם רשות המסים.

כמו כן שחרר בית המשפט, לבקשת היחידה ובהסכמת הצדדים, שניים מהחשודים הנוספים בפרשה, בתנאים מגבילים המצויים בסמכותו ובהם מעצר בית מלא למשך 12 ימים, תנאים כספיים ועוד. בין המשוחררים למעצר בית, בעלה לשעבר של ראש עיריית נתניה, מרים פיירברג-איכר, אלי פיירברג.

שמו של אחד החשודים ששוחרר עודנו אסור לפרסום לבקשת סניגורו. בית המשפט דחה את בקשתו להאריך את איסור הפרסום, אך עיכב ביצוע ההחלטה לצורך הגשת ערר. מחר – יום שלישי צפוי להתקיים דיון בעניין זה בבית המשפט המחוזי.

פרשה 255 הינה חקירה מסועפת שמנהלת להב 433 – יחידה ארצית של משטרת ישראל בשיתוף עם חקירות מס הכנסה מרכז ברשות המסים, שעניינה חשד לביצוע שורת עבירות שוחד, מרמה, הלבנת הון ומס על ידי מספר מעורבים בהקשר לתחום הנדל״ן בעיר נתניה. החקירה מנוהלת בסיוע הרשות לאיסור הלבנת הון ומימון טרור ומלווה על ידי המחלקה הכלכלית בפרקליטות המדינה.

אופירה חסיד

עיתונאית at ksn
אופירה חסיד משמשת כעיתונאית וכעורכת משנה בשבועונים נתניה און ליין, השרון שלי ובפורטל ksn.
אופירה חסיד

Latest posts by אופירה חסיד (see all)

תגובות

תגובות

שלחו תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

מאמרים נוספים