עיריית נתניה ברשימת חמש הערים שזכו בפרס שר הפנים לאחריות חברתית

2
164
השר סילבן שלום ונציגי הרשויות זוכי פרס השר לאחריות חברתית. צילום פלאש 90

בטקס רב-רושם, שהתקיים לראשונה, הוענק  פרס השר לאחריות חברתית מטעם משרד הפנים, לעיריית נתניה. הטקס התקיים ביום ראשון (אמש) במעמד המשנה לרה"מ ושר הפנים סילבן שלום ומנכ"ל משרד הפנים, ד"ר שוקי אמרני. לקולהשרון – ksn נמסר ממשרד הפנים, כי מטרת הפרס היא לעודד את הרשויות המקומיות לכוון את פעילותן לקידום אחריות חברתית בקרב התושבים ובעשייה המוניציפאלית בתחום החברתי.

כחמישים רשויות מקומיות התמודדו על הפרס, אך רק חלקן עלו לגמר. חמש רשויות מקומיות זכו במקום ראשון בקטגורית ערים, והן: נתניה,  אשדוד, חולון, כפר סבא ומודיעין. עיריית נתניה שכאמור זכתה בפרס  נבחנה בהתאם  לתשעה קריטריונים שגובשו לאחר עבודת מטה מקיפה שנערכה במשרד הפנים, בשיתוף השלטון המקומי וגורמי מקצוע בתחום, עם הקריטריונים, בהם עמדה עיריית נתניה בהצלחה, נמנים:  הפעלת אמנת שירות עדכנית, סיוע לאוכלוסיות ייחודיות, נגישות למבנים ואתרים ציבוריים, טיפול בפניות הציבור וכן עידוד מתנדבים לפעילות קהילתית, שיתוף הציבור בעשייה המוניציפאלית, קיום אירועי תרבות לכלל התושבים, שיפור המוכנות למצבי חירום ותכנון המקדם ערכים חברתיים.

"העיר נתניה גאה בפעילות הענפה המתקיימת בתחום חשוב זה, המקיף את כלל המינהלים, האגפים והמחלקות. הסמכת העירייה לתקן האחריות החברתית 10000, תקן המצטרף לתו הזהב הינה הסמכה המהווה הישג בקנה מידה ארצי ובין-לאומי, שכן נתניה הינה העירייה הראשונה בארץ לאמץ תקן זה, ומעידה על עמידתה של העירייה בעקרונות אחריות חברתית במגוון תחומים", מסרה בתגובה ראש העירייה מרים פיירברג-איכר, השוהה בימים אלה בארה"ב.

את עיריית נתניה ייצגו: סגן ומ"מ ראש העיר, אלי דלל, מנכ"ל העירייה, אבי בן חמו, סמנכ"לית העירייה, חיה שניידר ומנהלת אגף איכות ותכנון, אילנה לונגו.

עשיתם כבר לייק לעמוד הפייסבוק החדש של נתניה און ליין – ksn? זה הזמן: נתניה און ליין – ksn מבית נתניה און ליין

2 תגובות

 1. אם זה לא היה עצוב, זה היה נורא מצחיק!!!
  נתניה וחולון, שתי ערים בהן עושקים את ההורים העובדים שזקוקים לשירות הצהרונים והקייטנות…
  זכו בפרס לאחריות חברתית ?!?
  אז אם כבר ההורים מימנו, ההורים צריכים היו להיות בתמונה החגיגית!
  ובלילה, הורים יקרים, כשאתם לא מצליחים להרדם מרוב דאגה, כי למרות שאתם עובדים קשה ולא פנויים לילדיכם אתם עדיין לא סוגרים את החודש ומוטרדים מהמינוס… תהיו גאים, הצגתם אחריות חברתית!!!
  ואל תשכחו להודות לראש עיריית נתניה, הגב' מרים פיירברג-איכר על שנתנה לכם ההורים את הזכות להציג אחריות חברתית!!!

 2. זה ממש עצוב מעניין על פי מה נקבעו הקריטריונים לזכיה
  בפועל המצב שונה לראיה ראו מה קורה הקיץ בעניין הקייטנות שעירייה מיוזמתה לא מארגנת קייטנות לאנשים שידם לא משגת וגם לא מקיימת חוקים בשאר ימות השנה וגם לא ששה לשיתוף פעולה עם תושבי העיר בכל הקשור ל חינוך פעולות למען הסביבה שיבואו לראות את מרכז העיר המזדקן ואז יחליטו

השאר תגובה

נא להזין את התגובה שלך!
נא להזין את שמך כאן