הלב נשבר: רס"ל במיל עומר סמדג'ה נהרג בקרבות בעזה

עומר סמדג'ה (25), בנם של מאמן נבחרת ישראל בג'ודו אורן סמדג'ה והפרמדיקית ליאת סמדג'ה, ייטמן נתניה. 

0
9055
רס
רס"ל עומר סמדג'ה ז"ל. צילום מתוך הודעת אביו, אורן סמדג'ה, ברשתות החברתיות.

עומר סמדג'ה (25), בנם של מאמן נבחרת ישראל בג'ודו אורן סמדג'ה והפרמדיקית ליאת סמדג'ה, ייטמן בנתניה. 

אבל כבד ביישוב גינות הדר ובעיר נתניה, עם היוודע דבר מותו של רס"ל במיל' עומר סמדג'ה. סמדג'ה ז"ל, בן 25, שירת כלוחם מילואים בגדוד 9203 של חטיבת אלכסנדרוני. במהלך יום חמישי, במסגרת פעילות מבצעית במסדרון נצרים – במרכז רצועת עזה – פגעה פצצת מרגמה בכוח בלוחם. מעוצמת הפיצוץ נהרגו שני לוחמים, בהם עומר סמדג'ה ז"ל. בנוסף, נפצעו חמישה לוחמים נוספים – בהם שלוש באורח קשה.

עומר, תושב גינות הדר, הוא בנם של ליאת ואורן סמדג'ה. ליאת, עובדת מד"א, ואילו אורן הוא מאמן נבחרת ישראל בג'ודו. את הידיעה על מותו של הבן, קיבלו בני הזוג במהלך חגיגות יום הולדתו של אורן. לפנות בוקר פרסם אורן בעמוד הפייסבוק שלו את תמונתו של הבן ואת מועד ההלוויה. עומר ייקבר בחלקה הצבאית בעיר נתניה.
מטעם הוועד האולימפי הישראלי ספדו. "הוועד האולימפי מרכין ראש בכאב עצום עם חברנו, המדליסט האולימפי והמאמן הלאומי אורן סמדג'ה ומשפחתו היקרה. זאת, בנפול בנו היקר והאהוב עומר. עומר היה עולם מלא שרק התחיל את מסע חייו. כל ישראל ומשפחת ספורטאי ישראל כואבים את נפילתו בגבורה. אורן היקר, מאמן ענק, ספורטאי אדיר".
"כמו שחינכת ואימנת דורות שלמים של ספורטאים להצטיינות. נשיאת דגל ישראל בגאווה והרוח האנושית, כך בנך היקר מהווה דוגמא להיותכם תמיד במשימות הכי קשות. משפחת הספורט האולימפי אתכם יחד עם משפחתך האהובה ועם חבריכם ומכריכם. כולנו ברגלים כושלות, נשימה עצורה ולב בוכה. יהי זכרו של עומר היקר והאמיץ בלבנו לעד".