דלג על המודעה

נתניה: 2858 זכאים נרשמו למחיר למשתכן

בתוך שבועיים נרשמו, ברחבי הארץ, להגרלה הגדולה של תוכנית מחיר למשתכן 24,428 זכאים; בנתניה נרשמה היענות גדולה עם 2858; תוכנית מחיר למשתכן הוארכה בשנתיים נוספות

נתניה: 2858 זכאים נרשמו למחיר למשתכן

צילום fotolia

מנתוני משרד האוצר עולה, כי בעוד שבמספר ערים היתה היענות חלשה בהרשמה להגרלת הגדולה של תוכנית מחיר למשתכן, בנתניה נרשמה היענות גדולה של 2858 זכאים.

עוד עולה מנתוני משרד האוצר, כי זכאים אלה נרשמו עד לערב ראש השנה, זאת במקביל להחלטה להאריך את התוכנית בשנתיים נוספות. תוצאות ההגרלה יפורסמו בסוף חודש אוקטובר הקרוב

שר האוצר, משה כחלון, מסר בעקבות פרסום הנתונים, כי “לא היה לנו ספק שהזוגות הצעירים ימשיכו להביע אמון מלא בתוכנית, למרות כל הגורמים האינטרסנטים שמנסים לפגוע בה. מה שמוכיח שוב ושוב – הזוגות הצעירים הם קבוצת הלחץ הגדולה והחשובה בישראל.”

בנוסף עולה מנתוני משרד האוצר, כי מעל ל- 7,000 בני מקום נרשמו להגרלות ביישובים הבאים על פי סדר יורד: ראשון לציון, בית שמש, רמת גן, יבנה, נתניה ואשקלון. בנתניה נרשמו 2858 זכאים, מתוכם 701 תושבי העיר והשאר תושבי אזורים אחרים.

בשבועות הקרובים יתקיימו ההגרלות לפי הסדר שנקבע. נמסר, כי למרות ההגרלות הרבות, כל ההגרלות ימשיכו להתבצע בהתאם לנהלים המחמירים והמוקפדים המקובלים בתכנית מחיר למשתכן – במערכת ממוחשבת, ללא מגע יד אדם ובניהולה של ועדה ובפיקוח של רואה חשבון מוסמך.

שר האוצר, משה כחלון, הוסיף, על המשמעות של הארכת התוכנית בשנתיים נוספות עד לסוף שנת 2019: “המשמעות היא עשרות אלפי דירות במחירים הוגנים לזוגות צעירים. נמשיך בכל הכוח ולא נעצור עד שאחרון הזכאים יקבל דירה במחיר למשתכן. לא היה לנו ספק שהזוגות הצעירים יביעו אמון מלא בתוכנית, למרות כל הגורמים האינטרסנטים שמנסים לפגוע בה, מה שמוכיח שוב שהם קבוצת הלחץ הגדולה והחשובה בישראל”.

נודע, כי כל תוצאות ההגרלות של “ההגרלה הגדולה – ספטמבר 2017” צפויות להתפרסם בסוף אוקטובר 2017. הזוכים יקבלו בדוא”ל הודעת זכייה, ונרשמים שלא זכו יקבלו מכתב בהתאם. בנוסף יוכלו הנרשמים למצוא את התוצאות המלאות באתר ההרשמה להגרלות.

אופירה חסיד

עיתונאית at ksn
אופירה חסיד משמשת כעיתונאית וכעורכת משנה בשבועונים נתניה און ליין, השרון שלי ובפורטל ksn.
אופירה חסיד

Latest posts by אופירה חסיד (see all)

תגובות

תגובות

שלחו תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

מאמרים נוספים