נתניה: עוכבו לחקירה הורי הפעוט שנמצא ישן בגן ציבורי

6
41
צילום אילוסטרציה. למצולם אין קשר לכתבה. fotolia

בשעות הבוקר המאוחרות של יום חמישי התקבלה במוקד 100, של משטרת מחוז מרכז, שיחת טלפון. מעברו השני של הקו דיברה אישה, אשר דיווחה שבנה הפעוט נעדר.

תוך דקות ספורות יצרו שוטרי משטרת נתניה קשר עם האישה – אמו של הפעוט ופגשו בה. מהמשטרה נמסר, כי מתחקור האירוע עולה, כי מדובר במשפחה מרובת ילדים – עשרה, תושבי ירושלים, שהגיעו להתארח בנתניה.

ביום רביעי החליט בני המשפחה לבלות בים והתפצלו. כל הורה לקח עמו חמישה ילדים. כשחזרו למקום בו שהו, לא הבחינו ההורים בחסרונו של הפעוט, אלא רק כשהתעוררו בבוקר יום חמישי.

האב והאם עוכבו לחקירה בחשד להזנחת קטין. כמו כן נמסר, כי גורמי הרווחה בעיר מעורבים בחקירה אף הם.

בלילה שבין רביעי לחמישי, לאחר חצות, הבחינו עוברים ושבים בפעוט כבן שנתיים ישן בגן הציבורי בשד' ניצה. התושבים המודאגים ניסו לבדוק למי שייך התינוק, אולם כשלא נמצא איש מבני משפחתו, הזעיקו את המשטרה. עדי ראיה אף סיפרו, כי הבחינו בפעוט משחק בשעות הערב באזור, אולם חשבו שמשפחתו בקרבת מקום. את הלילה בילה הפעוט בתחנת המשטרה.

שוטרי משטרת נתניה ניסו במהלך הלילה לאתר את בני משפחתו וכן ניסו לדובב את הפעוט במספר שפות, כיוון שלא ידעו את זהותו, אולם ללא הצלחה. כאמור, בשעות הבוקר המאוחרות של יום חמישי דיווחה האם על היעדרותו. החקירה נמשכת.

6 תגובות

  1. אילו כנראה אותם הורים ש"מעמיסים" את ילדיהם באמצע הכביש המוביל לבי"ח לניאדו. בסמוך הירידה לים ול"מלון" צאנז. עצוב!!

  2. אילו כנראה אותם הורים ש"מעמיסים" את ילדיהם באמצע הכביש המוביל לבי"ח לניאדו. בסמוך הירידה לים ול"מלון" צאנז. עצוב!!

  3. מקומם … !!! תפסיקו להשריץ אותם רק בשביל המצווה .. זה דורש גם אחריות ולא פעם ולא פעמים שכחתם אותם ברכב … דייי עם ההפקר הזה … ובסוף אחרי שקורה משהו אתם טוענים שהוא עשה את התיקון שלו … בולשיט!! תתחילו להיות אחראים

השאר תגובה

נא להזין את התגובה שלך!
נא להזין את שמך כאן