דלג על המודעה
Combar קידום אתרים ושרותי שיווק דיגיטלי לעסקים

נתניה: נפתח בית קפה חברתי ראשון

השבוע נפתח בית קפה חברתי ראשון במתנ"ס עיר ימים; בית הקפה החברתי יתן מענה לבני נוער וישמש מקום למפגש חברתי ולהרצאות לתושבים; חבר המועצה אורנשטיין הודיע על הכוונה להרחיב את הקוספט למרכזים קהילתיים נוספים בעיר

נתניה: נפתח בית קפה חברתי ראשון

בית הקפה החברתי במתנ"ס עיר ימים פולג. תמונה באדיבות מתנ"ס עיר

כ-200 מתושבי השכונות בדרום נתניה הגיעו לטקס חנוכת בית הקפה החברתי הראשון – “קפה מקיאטו איינשטיין”, שנפתח השבוע במתנ”ס פולג/עיר ימים.

את הקמת בית הקפה החברתי יזם הממונה על המתנ”סים, חבר המועצה עופר אורנשטיין. אורנשטיין מסר, כי בית הקפה יעסיק בני נוער המעורבים בפעילות המתנ”סים כחלק מתוכנית החניכה שלהם וכן יציע לתושבים הנהנים מפעילות המתנ”ס מחירים אטרקטיבים כגון קפה ב-5 שקלים, כריכים ב-10 שקלים וארוחת בוקר זוגית ב-70 שקלים. בנוסף אמור בית הקפה להפוך למרכז שוקק להרצאות של תושבים למען תושבים.

אורנשטיין אף הבטיח, כי מדובר בסנונית ראשונה וכי בתי קפה חברתיים יפתחו במתנ”סים נוספים: “זה חלק מהחזון החברתי. נפתח בתי קפה נוספים במתנ”סים”

בטקס נכחו בין השאר: המשנה לראש העירייה, הרצל קרן , חברי המועצה עופר אורנשטיין , צ’וצי זילברברג ודימה בולט. בנוסף נכחו הרב פנחס שקד והרב שניאור, אשר ברכו את הקהל וקבעו מזוזה במקום. בנוסף השתתפו בטקס ראש מינהל שכונות, אורנה רג’יניאנו, מנהל מחוז מרכז של החברה למתנ”סים, מוטי עבו, מנכ”לית מרכז קהילתי דרום, ליאת אריה וכן חברי הנהלת המתנ”ס והבעלים של בית הקפה קובי יצחק.

עופר אורנשטיין ציין במהלך הטקס, כי “הפכנו רעיון על הנייר למציאות חיה. זה לא יהיה רק בית קפה רגיל אלא מקום העסקה לבני הנוער ומפגש חברתי להרצאות תושבים למען תושבים . אני רוצה להודות לחברי הנהלת המתנ”ס שסייעו לביצוע המיזם ובמיודח לדוד סלמה ויוסי תבור שני חברי ההנהלה שעמלו על הכנת הקונספט של מכרז בית הקפה. בכוונתנו להרחיב את הקונספט למרכזים קהילתיים נוספים”.

אופירה חסיד

עיתונאית at ksn
אופירה חסיד משמשת כעיתונאית וכעורכת משנה בשבועונים נתניה און ליין, השרון שלי ובפורטל ksn.
אופירה חסיד

Latest posts by אופירה חסיד (see all)

תגובות

תגובות

שלחו תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

מאמרים נוספים