דלג על המודעה
Combar קידום אתרים ושרותי שיווק דיגיטלי לעסקים

על החלטות עקומות/ נתניה מתרגזת

על החלטות עקומות/ נתניה מתרגזת

נתניה מתרגזת

השבוע במצעד הכי עצבני בעיר, “זה מרגיז אותי” של עיתון נתניה און ליין, ארבעה תושבי נתניה משחררים קיטור על דרך הנהיגה הישראלית, על התייחסות המדינה והעירייה לאוכלוסיות מוחלשות ולהחלטה מעוררת המחלוקת להקמת מרכז אוטונומי לרכבי ניסוי בשטח שבין נורדיה לשכונת ותיקים – על אף שאנשי מקצוע ממש לא בטוחים שמדובר במקום מתאים. נתניה מתרגזת!

4. חנייה כפולה
אתי דביר: “מרגיז אותי, שבמרכז נתניה, בכל חור, בעיקר ברחובות העסקיים, נהגים מחנים בכפולות “רק לרגע” ואי-אפשר לעבור עם הרכבים. אז נחמד מאוד, שיש פיקוח ויש משטרה, אבל חוק זה חוק ומומלץ ללמוד מערים אחרות איך אוכפים זאת”.

3. תקועים בשמאלי
אלכס כץ: “מרגיז אותי, שאנשים נתקעים במסלול השמאלי של הכביש. אם היה לי האמר, הייתי “דואג” להחזירם למסלול הנכון יותר – המסלול הימני. בכלל, נדמה לי שכדאי להוריד חצי מנהגי ישראל מהכביש בכלל. החיים זה לא תיאוריה ודרך הנהיגה הישראלית בעייתית”.

2. מתנהלים עקום
שירי ברק מורדו: “מרגיז אותי, שתושבים ואזרחים צריכים להתנדב ולתרום הרבה מעבר ליכולותיהם, ובתכל’ס להחליף את המדינה ואת העירייה במקומות שהן היו אמורות לעשות זאת. דוגמאות לא חסר – החל מקשישים שישנים על רצפה ועד סיירות הורים”.

מקום 1: החלטות עקומות

אורנה אביקזר נדהמה לגלות, שמישהו החליט להקים את המרכז האוטונומי לרכבי ניסוי בשטח שבין שכונת ותיקים לנורדיה – למרות שכל המומחים והפקידים הבכירים במשרד התחבורה עמם שוחחה, טוענים שהשטח לא ממש מתאים…

“מרגיז אותי, שבוקר אחד התעוררנו כולנו, תושבי שכונת ותיקים, וגילינו דרך העיתונות, ששכונה אחת – השכונה שלנו – תהפוך לשכונה בתוך אזור תעשייה חדש שיוקם לו מזרחית לנו. מרגיז אותי, שמאן דהוא החליט לספח קרקעות עבור תכניות יפות כדוגמת קאנטרי ופארק אתגרי, ובסוף, בגלל החלטה פוליטית, נמחקות התכניות ומתחלפות לשינוי ייעוד לתעסוקה. ממש מרגיז אותי, שלא באמת ‘סופרים’ את התושבים ואת התנגדותם לרעיון ההזוי להקמת אזור תעשייה על אדמות חקלאיות בין נורדיה לבין שכונת ותיקים. מרגיז אותי, שאיש כלל לא בדק אם יש במקום עתיקות. מרגיז אותי, שכל אנשי המקצוע איתם שוחחנו היו מעדיפים שלא להקים בשטח המדובר את המרכז האוטונומי לרכבי ניסוי כי השטח שהוקצה לא ממש מתאים. מרגיז אותי, שכולם רצים – אצים לפרסם מה יהיה ומה מתוכנן – מבלי שבעלי הקרקעות קיבלו בכלל הודעה, שלא משנה מה הם תכננו לעשות עם הקרקע שרכשו, למדינה ולעירייה תכניות אחרות.

תגובות

תגובות

טארקבקים/פינגבאקים

  1. על התעמרות ואדישות משוועת/ נתניה מתרגזת | נתניה | נתניה און ליין | KSN - […] על החלטות עקומות.. […]

שלחו תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.