דלג על המודעה

נתניה: החשד – כלב הוטבע בים

זוועה בחוף ארגמן; לטענת חובש בחוף גבר הטביע למוות כלב כשהוא עטוף בשקית ניילון; עדי ראיה, כך לטענתו, חששו להתערב; המשטרה פתחה בחקירה

נתניה: החשד – כלב הוטבע בים

גופת הכלב. צילום יקיר קרשביץ

אסף ברזינגר, תושב העיר, צלם וחובש, הגיע ביום ראשון לחוף ארגמן בנתניה. עם הגעתו ניגשו אליו מתרחצים וסיפרו לו, שמספר דקות קודם לכן הכניס גבר כלב מסוג לברדור לשקית ומשך אותו בכוח לים, שם הטביע אותו. חלקם – כך טען ברזינגר –  ניסו להציל את הכלב, אולם הגבר לא נתן להם להתקרב, ככל הנראה, תוך איומים.

למערכת נתניה און ליין – נתניה און ליין סיפר: “רצתי מהר להציל את הכלב, אולם כשהגעתי למקום הכלב היה ללא רוח חיים. גופתו נסחפה לתוך הים ולאחר מספר דקות נפלטה אל החוף, כשהיא עטופה בניילון. הגבר שהטביע את הכלב ברח מהמקום”.

ברזינגר הזעיק את המשטרה ונתן להם את כל פרטי המקרה. שוטרי משטרת נתניה ואנשי מינהל החופים של עיריית נתניה הגיעו למקום תוך דקות ספורות. השוטרים פתחו בחקירה לאיתור החשוד.

בדף הפייסבוק שלו פרסם ברזינגר את התמונות הקשות של גופת הכלב. הפוסט, בו הביע ברזינגר שאט נפש מהמעשה, הגיע לכ-4000 שיתופים.

“איך אפשר לעשות כזה דבר, זה לא נתפס. ברגע שראיתי את זה בכיתי כמו ילד קטן, מצד אחד כעסתי על האנשים שהיו שם שלא עשו כלום, מצד שני אי אפשר לדעת ממה הם חששו. אני מאד מקווה שהמשטרה תתפוס אותו” הוסיף ברזינגר.

אופירה חסיד

עיתונאית at ksn
אופירה חסיד משמשת כעיתונאית וכעורכת משנה בשבועונים נתניה און ליין, השרון שלי ובפורטל ksn.
אופירה חסיד

Latest posts by אופירה חסיד (see all)

תגובות

תגובות

תגובת אחת.

  1. לזרוק את הטינופת המהלכת כל שתיים לצינוק שירקב שם כמה שהים

    השב

שלחו תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

מאמרים נוספים