דלג על המודעה

נגררת הסמים והחשוד המיידי

בית המשפט מתח ביקורת על התנהלות המשטרה בפרשה בה נחשפה נגררת רכב ששימשה לגידול מריחואנה; החשוד הכחיש ושוחרר בתנאים מגבילים

נגררת הסמים והחשוד המיידי

מייצג. עו"ד מירון רוזנטל

מעצר בית במקום מעצר כפי שביקשה המשטרה – זה מה שקיבל תושב נתניה אשר נעצר בשבוע שעבר בחשד שגידל להנאתו שתילי מריחואנה בתוך נגררת של רכב.

בנגררת, כך נטען בהודעה לתקשורת בשבוע שעבר, נמצאו כשמונה שתילי מריחואנה במשקל של למעלה מארבעה קילוגרמים. עוד צוין בהודעה לתקשורת, כי החשוד, אומנם, הכחיש שגידל סמים במהלך חקירתו – אך הודה בחקירתו, כך לטענת המשטרה, בשימוש בסמים קלים.

בבקשה להארכת מעצרו טענה המשטרה, בנוסף, כי החשוד צבט לכאורה את בת זוגו ואיים עליה, שבמידה ולא תודה שיש לה גבר אחר, לא יזהו את הפנים שלה.

עו”ד מירון רוזנטל, פרקליטו של החשוד, טען מנגד, כי דווקא בת הזוג היא זו שאיימה על החשוד, כי במידה ולא יחזור אליה הוא ייעצר. בעניין הנגררת טען עו”ד רוזנטל בשם החשוד, כי הנגררת אינה שלו והיא יכולה להיות של כל אחד. עוד ציין, כי עבר מספיק זמן מהרגע שמרשו נעצר בו יכולה הייתה המשטרה לבצע את פעולות החקירה הנדרשות.

שופט בית משפט השלום בפתח תקווה, ארז נוריאלי, ביקר את התנהלות המשטרה וקבע, כי “העבירה המרכזית בגינה מבקשים הארכת מעצר קשורה למציאת הסם בנגרר. עד כה, למרות חלוף הזמן לא ביצעה היחידה החוקרת פעולות על מנת לקשור בין החשוד לבין הסם. גם לא נתקבלו הסברים להשתהות זו”.

אופירה חסיד

עיתונאית at ksn
אופירה חסיד משמשת כעיתונאית וכעורכת משנה בשבועונים נתניה און ליין, השרון שלי ובפורטל ksn.
אופירה חסיד

Latest posts by אופירה חסיד (see all)

תגובות

תגובות

שלחו תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

מאמרים נוספים