מרחב הקסמים / גניה גבירץ

7
165
גניה גבירץ בעבודה. צילום ענבל שני

רבים קוראים לזה קליניקה, אבל בשבילי מדובר במרחב בו קורים קסמים: על פסיכו-אסטרולוגיה והיכולת להכיל

הפעם החלטתי לשתף אתכם במה שקורה אצלי במרחב הקסמים. הרבה קוראים לזה קליניקה… כי זה מרחב טיפולי… אבל לי זה תמיד מרגיש כמו מרחב שקורים בו קסמים.

אני מרגישה את הקסם עוד לפני כשמגיעים אליי… זה תמיד בדרך מעניינת. דרך חבר, דרך בן/בת זוג, דרך פוסט שכתבתי שנתקלו בו במקרה, דרך תחושה שצריך להיפגש או פשוט דרך הלב.

הקסם הזה ממשיך כשנפגשים. בזכות העובדה שאני מכינה את המפה האסטרולוגית לפני המפגש… תמיד זה מרגיש שאני כבר מכירה את האדם שמגיע, שאני מכירה את הנשמה ועכשיו רק פוגשת את הגוף שעוטף אותה.

ואז נפגשים, מתיישבים בכורסאות ומתחילים….

ברגע הזה קורה הקסם האמיתי. ברגע הזה אני מרגישה את הלבבות נפתחים. תוך כדי שיחה ובירור ועל בסיס המפה האישית, אני מקבלת מידע ומסרים חשובים שעליי להעביר לאדם שמולי. לפעמים המסרים נראים לא הגיוניים לי ולמי שמולי, לפעמים הם ממש לא מה שציפו לשמוע ממני ורוב הזמן… יש בהם תחושה של הקלה, תחושה שמקשיבים לנשמה ונותנים לה את מה שהיא באמת רוצה או צריכה כדי לעבור לשלב הבא.

לא מזמן פגשתי אישה מדהימה. אישה צעירה ומקסימה עם לב של ילדה שמרגישה קצת מותשת לאחרונה. היא סיפרה שהיא מרגישה כמה היא לא מסוגלת להשתלב בעולם העבודה כמו ה"גדולים". ללכת כל יום לעבודה ולחזור באותן שעות, לקבל ביקורת מהבוסים, להשתעמם… דיברנו על התחושות שעולות לה כשהיא חושבת על עבודה והיא סיפרה על תחושת קורבנות, על כעס, על תחושות אשמה ועל ביקורת שקיימת בתוכה כשהיא חושבת על מקומות העבודה שעבדה בהם בעבר וכאלה שהיא חושבת עליהם כאופציה לעתיד.

חקרתי את המפה שלה וראיתי בדיוק את זה… גיליתי שהנשמה שלה יודעת בדיוק מה היא צריכה ומה היא לא. אז כן, היא צריכה להתמודד עם אתגרים בעבודה בחיים שלה, אבל כנראה שזה צריך להיות בדרך אחרת. שאלתי אותה באיזה סוג של עבודה היא הייתה רוצה לעבוד, מה היא הייתה רוצה להרגיש בעבודה. היא לגמרי הופתעה מהשאלה! "מה, מותר לי לבחור?" היא אמרה. עד כה היא רק התנגדה למה שהגיע.. ופתאום, איזה פלא, היא יכולה לבחור. נכון, יש בזה משהו מפחיד, כי כשבוחרים, מגיעה עם זה גם הרבה אחריות. אבל התחושה היא פשוט מדהימה. תחושה של חופש, של עוצמה, של חיבור לאמת.

חקרנו וזיככנו את הדבר הזה שהיא הייתה רוצה לעשות ופתאום ראיתי אותה מחייכת, אפילו מצחקקת ואת העיניים שלה מנצנצות. היא ידעה לומר לי מה היא רוצה. לא מה היא לא רוצה ולמה היא לא מוכנה. אלא מה כן. זאת הדרך היחידה ליצור לעצמנו את המציאות שאנחנו מבקשים, לחפש מה כן.

ואז כמובן עלו הפחדים… "רגע, אבל אולי אני לא טובה בזה… לא למדתי את זה… איפה אני אמצא דבר כזה?"… אז יש כאן נוסחה מאד פשוטה. קצת מפחידה, אבל מאד פשוטה- פשוט מתחילים. בצעד אחד קטן, הכי קטן. הצלחתם? ממשיכים עוד צעד… לא הצלחתם? תבדקו מה אפשר ללמוד… ותצעדו צעד נוסף.

היא יצאה מכאן נרגשת ומתרגשת לקראת מה שעתיד לבוא ונראה לי שאני התרגשתי אפילו יותר. כי אני יודעת שברגע הזה, האישה- ילדה הקסומה הזאת, לקחה אחריות על החיים שלה והם כבר לא יראו אותו הדבר. זה הקסם שאני מדברת עליו. זה מה שקורה במרחב הקסמים, מקלפים את השקרים שסיפרנו לעצמנו ומתחברים לאמת שבפנים.

מרחב הקסמים פתוח גם בשבילכם, אם אתם רוצים לשנות משהו, לגלות משהו ולקחת אחריות על החיים שלכם.

גניה גבירץ

פסיכואסטרולוגית,מתקשרת ומאמנת אישית

0525821662

 הפגישות מתקיימות בנתניה.

7 תגובות

השאר תגובה

נא להזין את התגובה שלך!
נא להזין את שמך כאן