דלג על המודעה
Combar קידום אתרים ושרותי שיווק דיגיטלי לעסקים

מכר סמים לסוכן סמוי ושוחרר למעצר בית

מכר סמים לסוכן סמוי ושוחרר למעצר בית

מייצג. עו"ד מירון רוזנטל

כתב אישום ובקשה למעצר עד תום ההליכים הוגשו נגד תושב נתניה (24) סחר בסמים. בכתב האישום המפורט על פני שני אישומים עולה, כי במקרה אחד היה מעורב במכירת 79.02 גרם סם מסוג חשיש לסוכן סמוי בתמורה ל-1400 שקלים. במקרה נוסף מכר הנאשם לסוכן הסמוי סם מסוג קנאביס במשקל 196.11 גרם בתמורה ל-2300 שקלים.

עו”ד יפית אדרי התובעת מתביעות להב 433, טענה בבקשה למעצר עד תום ההליכים, כי “מעברו של המשיבה עולה, כי מדובר בשור מועד שלא ניתן ליתן בו אמון, בפרט לאור הרשעותיו בעבירות כנגד שוטרים, עובדי ציבור, התנגדות למעצר וכן לאור העובדה שלחובתו 11 הרשעות בעבירות של הפרת הוראה חורית, ולכן קיים סיכון גבוה להישנות ביצוע עבירות נוספות בעתיד”.

פרקליטו של הנאשם, עו”ד מירון רוזנטל, תיאר בפני בית המשפט את מסכת חייו המורכבת של הנאשם והדגיש, כי הנאשם שודל על ידי הסוכן לבצע את העבירות. עוד טען עו”ד רוזנטל, כי הנאשם לא הורשע בעבירות סמים וכי לא הואשם “בבריחה” , שכן לא ידע כלל כי המשטרה מחפשת אותו.

הנאשם ביקש מבית המשפט לשחררו וביקש את אמונו של בית המשפט, תוך שציין את התמיכה המשפחתית לה הוא זוכה ואת רצונו לחיות בעתיד כאחד האדם ולגדל את משפחתו.

שופט בית משפט השלום בראשון לציון, אייל כהן, קבע בהחלטתו, כי תסקיר שירות מבחן הבהיר, שלאחרונה חלה תמורה בחיי הנאשם, אשר טען, כי במחצית השנה האחרונה שינה את אורח חייו וניתק קשר עם השולחיים. כמו כן קבע, כי  “שירות המבחן התרשם, כי קיים סיכון במצבו להמשיך מעורבות שולית ועם זאת המשיב מבטא עייםות מאורח חייו העברייני והוא ער למחירים אותם שילם. עוד התרשם השירות כי קיים כיום מארג משפחתי המהווה גורם חיובי ומדרבן עבודו, אותו הוא חווה כמקור תמיכה וסמכות”.

השופט כהן נענה לבקשת פרקליטו של הנאשם, עו”ד מירון רוזנטל, ושחרר את הנאשם למעצר בית. בית המשפט התחשב בתסקיר שנעשה לנאשם, ממנו עולה תמונה עגומה של נסיבות קשות של חייו של הנאשם. כמו כן קבע השופט, כי “במהלך מחצית השנה האחרונה שינה את אורחותיו וניתק קשריים שוליים”.

עו”ד רוזנטל מסר למערכת נתניה און ליין – נתניה און ליין, כי “צדק בית המשפט שהורה על שחרורו של מרשי מדובר בבחור צעיר עם נסיבות אישיות מורכבות במיוחד”.

אופירה חסיד

עיתונאית at ksn
אופירה חסיד משמשת כעיתונאית וכעורכת משנה בשבועונים נתניה און ליין, השרון שלי ובפורטל ksn.
אופירה חסיד

Latest posts by אופירה חסיד (see all)

תגובות

תגובות

טארקבקים/פינגבאקים

  1. אישום: ניסו להבריח כ-2.4 קילוגרם חשיש מצרפת ונתפסו - נתניה - […] מכר סמים לסוכן סמוי ושחרר למעצר בית […]
  2. המדינה ערערה על העונש - בית המשפט המחוזי הקל - נתניה און ליין - נתניה - […] נתניה: מכר סמים לסוכן סמוי ושוחרר למעצר בית […]

שלחו תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.