מובילים בכתיבה

4
134
שלושה מתוך ארבעת הזוכים מנתניה. התחרות הארצית של המרכז הישראלי לחדשנות בחינוך.

הישג מצוין לנציגי העיר בתחרות הכתיבה הארצית של המרכז הישראלי לחדשנות בחינוך, אשר התקיימה בספריה המרכזית בנתניה (מדיטק בנימין); שלושה מתוך ארבעת הזוכים במקומות הראשונים הינם תלמידים מנתניה.

 בתחרות המיועדת לתלמידי כיתות ג'-ו', התמודדו עשרות בתי ספר מכל רחבי הארץ אשר תלמידיהם לוקחים חלק בתכנית של המרכז לחדשנות בחינוך. בשלושה מתוך ארבעת המקומות הראשונים בתחרות, שבחנה את כישורי המתמודדים בכתיבה ובקריאה, זכו – כאמור – תלמידות ותלמידים מנתניה. עדן דרסו מכיתה ג' בביה"ס "נורדאו" על הסיפור "הציור של תומר", יובל חסן מכיתה ד' בביה"ס "יגאל אלון" על הסיפור "הדולפינה סנדי" ואילו עמית בדש מכיתה ה' בביה"ס "נורדאו" על הסיפור "חשוב לבקש סליחה". במקום השלישי זכו שניים: מיתר נוף מביה"ס יגאל אלון ומשה אלחברדי מביה"ס שז"ר.

את עיריית נתניה ייצגה בטקס סגנית ראש העיר, ד"ר אביטל לאופר, שהעניקה את הפרסים. במהלך התחרות הוענק פרס מפעל חיים בתחום ספרות ילדים למשוררת והסופרת לאה נאור. את הפרס העניקה עו"ד מרי אן שטיין, נשיאת קרן מוריה העולמית. טל מוסרי הנחה את התחרות.

 מהעמותה לחינוך בלתי-פורמאלי וממינהל החינוך העירוני נמסר לנתניה און ליין-ksn, כי "הישגי תלמידי נתניה, שהתחרו בספרייה העירונית (מדיטק בנימין), מעוז הספר והספרות העירוני, מוכיחים פעם אחר פעם שנתניה מחזקת מעמדה כעיר בה קוראים יותר".

 

4 תגובות

  1. מחמם את הלב והלואי ונשמע לעיתים קרובות על הישגים ארציים ובינלאומים של תלמידי נתניה.

Comments are closed.