דלג על המודעה

יצאה בזול

רק חמישה חודשי פסילת רישיון להריונאית שנהגה תחת שכרות

יצאה בזול

אילוסטרציה. צילום פוטוליה

צעירה מנתניה נדונה לחמישה חודשי פסילת רישיון בגין נהיגה תחת משקאות משכרים. בסוף חודש יולי השנה עוכבה הצעירה, שהייתה בחודש השמיני להריונה לבדיקת ינשוף. תוצאות הבדיקה לא הניחו את הדעת והצעירה נכשלה בבדיקה. עקב זאת עיכבו אותה השוטרים ל-15 דקות על מנת לבצע בדיקה נוספת.

 עו"ד יצחק אבישר. צילום נתניה און ליין-ksn

עו”ד יצחק אבישר. צילום נתניה און ליין-ksn

בעת ההמתנה ביקשה הצעירה לשתות משהו קר. היא אמרה לשוטרים, כי היא חולת סכרת בנוסף להריון המתקדם. לטענתה השוטרים סירבו לתת לה לשתות מים, לא המתינו 15 דקות לבדיקה, כנדרש בחוק וביצעו בדיקה מיידית. גם הפעם נכשלה הצעירה בבדיקה ובדמה נמצאו 440 מ”ג אלכוהול, בעוד החוק מתיר 240 מ”ג.

 

פרקליטה של הצעירה, עו”ד יצחק אבישר, טען להתנהלות לא תקינה של המשטרה וכן לכשלים בראיות. בעקבות זאת הושג הסדר טיעון בין הצדדים, על פיו תוקן כתב האישום והוקל סעיף האישום לנהיגה תחת משקאות משכרים.

אופירה חסיד

אופירה חסיד

עיתונאית at ksn
אופירה חסיד משמשת כעיתונאית וכעורכת משנה בשבועונים נתניה און ליין, השרון שלי ובפורטל ksn.
אופירה חסיד

כתבות אחרונות של אופירה חסיד (כתבות נוספות של הכותב)

תגובות

תגובות

תגובת אחת.

  1. יש לציין שבכל תיק תעבורה יש להתייעץ עם עו"ד המתמחה בתחום בכדי שיבחן את הראיות והכשלים , במקרה בנדון מרשתי לא קיבלה את הזכויות שהחוק מפנה אליהם וכתוצאה מכך קיבלה זיכוי מנהיגה בשכרות לנהיגה תחת משקאות משקרים ,בברכה עו"ד יצחק אבישר

    השב

שלחו תגובה

האימייל לא יוצג באתר. (*) שדות חובה מסומנים

תגי HTML מותרים: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

מאמרים נוספים