תעודת הצטיינות לרב סרן יואל דורפמן

1
173
מצטיין הרמטכ
מצטיין הרמטכ"ל. רב סרן יואל דורפמן,נתניה.צילום דובר צה"ל

בטקס מצטיינים לכבוד החגים בראשות ראש המטה הכללי, רב אלוף אביב כוכבי, במסגרתו קיבלו תעודות הצטיינות חיילים אשר ראויים להוקרה מיוחדת על שירותם הצבאי, בלט רס"ן יואל דופרמן, תושב נתניה. 

רב סרן יואל דורפמן, מנתניה, מנהל פרויקטים באגף הנדסה ובינוי בחיל הלוגיסטיקה תחת משרד הביטחון, התגייס למסלול עתודה אקדמית ולמד ארבע שנים הנדסת בניין במכללת בן גוריון. בתום לימודיו התגייס למרחב בינוי בדרום, ליד באר שבע. בתפקידו הוא נותן מענה אחזקה לכל היחידות בדרום.

רס"ן דורפמן השתתף במבצע עמוד ענן וכן במבצע צוק איתן כחלק מהתפקיד. לאחר מכן, בתום שנה וחצי בתור מנהל פרויקטים בתכנון, החליט הרס"ן הנמרץ לעשות  תואר שני במנהל עסקים במכללת בן גוריון.

מקצועיותו הרבה הוכחה פעם אחר פעם, כשהקים בתוך כשלוש שנים מחנה צבאי מאפס: בסיס מג"ב איו״ש. בנוסף, היה אחראי על בניית והקמת מחנה מכבים, מחנה דו גדודי, חמ"לים ואף כבישים צבאיים. 

בנערותו למד רס"ן יואל דורפמן ברחובות, בתיכון קציר. מגיל צעיר התעניין בתחום הביו טכנולוגיה. שמו של רס"ן דורפמן הוגש שלוש פעמים במהלך שלוש השנים האחרונות לקבלת תעודת הוקרה מיוחדת על היותו מצטיין – בשנה זו כאמור זכה.  "הערך מוביל אותי הוא ציונות, והאפשרות לבנות ולפתח את המדינה מכל הבחינות. מחנה חדש, קו תפר כל דבר שאני עושה מרגיש לי שזה חלק מבניין הארץ", הוא סיפר לתקשורת.

עוד הוסיף, כי לדעתו אנשים לא מספיק מכירים את מסלול העתודה ואת ההזדמנות הניתנת על-ידי צה"ל לצעירים ולצעירות לנצל את הקפיצה: להיכנס למסלול של עשר שנים המנתב אותך אליו, מימוש מלא של המקצוע הנלמד במהלך השירות הצבאי ובהמשך יציאה אל האזרחי עם כלים מקצועיים ומוערכים מאוד.

 

תגובה 1

השאר תגובה

נא להזין את התגובה שלך!
נא להזין את שמך כאן