חיים בריקוד או ריקוד בחיים?

5
370
אלופי ישראל ל2015 ג'ניה ליבמן וג'ניה סובורוב (תמונה מדף פייסבוק של סטודיו "ציספרס נתניה"

אין כבוד גדול יותר מאשר לזכות בתואר אלופי ישראל. ארבעה נתנייתיים עשו זאת בריקודים סלוניים

במהלך החיים אנחנו כל הזמן רוקדים. החל בגן הילדים בו הגננת לימדה אותנו את צעדי הריקוד הראשונים, דרך בית ספר עם כל מיני הצגות שהשתתפנו בהן…  היום גם באופנה ריקוד בר מצווה/ בת מצווה. ומי לא היה מועדונים … אחרי זה ריקודי חתן וכלה ועוד…

אנחנו "רוקדים" עם הבוס בעבודה, "רוקדים" עם לקוחות או עם שירות לקוחות, "רוקדים" עם פקיד בבנק, עם סוכן ביטוח, בקופת חולים… "רוקדים" עם בעיות… הרשימה אינסופית.

הריקוד המתמשך ביותר שלנו, הם החיים שלנו. בריקוד זוגי יש מוביל ומובל. ואנחנו, למעשה, נמצאים בפני בחירה מתמדת: להוביל את החיים שלנו או להיות מובלים על-ידי החיים. כל אחד ואחת בוחר את הבחירה שלו.

אני כותב על זה אני בגלל סיבה פשוטה: בשבת האחרונה התקיימה אליפות ישראל בריקודים סלוניים בירושלים. נתניה זכתה באלופי ישראל חדשים. כן, את התואר אלופי ישראל לגילאי 14 קטפו  מוראיל וטום מיכלסון הרץ. אלופת ישראל, במקרה, היא בת של שכנים בבניין שאני גר בו  בשכונת קרית השרון ולשניהם אני מאחל עוד מדליות רבות. וזה לא הכל…

מוראיל וטום מיכלסון הרץ. צילום מתוך דף הפייסבוק של השניים

אלופי ישראל לשנת 2015, גם הם זוג רקדנים שמתגוררים במרכז העיר נתניה: ג'ניה ליבמן וג'ניה סובורוב. התמזל מזלי והכרתי את השניים והפכנו לחברים. שני החבר'ה האלה מובילים. מובילים בהכל: הן כזוג רקדנים והן כמנהלי סטודיו לריקודים "ציספרס- נתניה".

אלופי ישראל 2015 ג'ניה ליבמן וג'ניה סובורוב. מתוך דף הפייסבוק – סטודיו "ציספרס נתניה"

ולכל הקוראים אני פונה, תרקדו. קודם כל זה בריא. ואולי, אם תשקיעו, גם אתם תובילו במציאת פתרונות לבעיות יומיומית ולאו תהיו מובלים על-ידי אותן בעיות.

  

5 תגובות

  1. Boris Tzirulnik נתניה ביתנו – בוריס צירולניק אומנם רק כעת נתקלתי בזה, ועדיין לא נס ליחו. נהניתי לקרוא

Comments are closed.