דלג על המודעה

חיים בריקוד או ריקוד בחיים?

חיים בריקוד או ריקוד בחיים?

אלופי ישראל ל2015 ג'ניה ליבמן וג'ניה סובורוב (תמונה מדף פייסבוק של סטודיו "ציספרס נתניה"

אין כבוד גדול יותר מאשר לזכות בתואר אלופי ישראל. ארבעה נתנייתיים עשו זאת בריקודים סלוניים

במהלך החיים אנחנו כל הזמן רוקדים. החל בגן הילדים בו הגננת לימדה אותנו את צעדי הריקוד הראשונים, דרך בית ספר עם כל מיני הצגות שהשתתפנו בהן…  היום גם באופנה ריקוד בר מצווה/ בת מצווה. ומי לא היה מועדונים … אחרי זה ריקודי חתן וכלה ועוד…

אנחנו “רוקדים” עם הבוס בעבודה, “רוקדים” עם לקוחות או עם שירות לקוחות, “רוקדים” עם פקיד בבנק, עם סוכן ביטוח, בקופת חולים… “רוקדים” עם בעיות… הרשימה אינסופית.

הריקוד המתמשך ביותר שלנו, הם החיים שלנו. בריקוד זוגי יש מוביל ומובל. ואנחנו, למעשה, נמצאים בפני בחירה מתמדת: להוביל את החיים שלנו או להיות מובלים על-ידי החיים. כל אחד ואחת בוחר את הבחירה שלו.

אני כותב על זה אני בגלל סיבה פשוטה: בשבת האחרונה התקיימה אליפות ישראל בריקודים סלוניים בירושלים. נתניה זכתה באלופי ישראל חדשים. כן, את התואר אלופי ישראל לגילאי 14 קטפו  מוראיל וטום מיכלסון הרץ. אלופת ישראל, במקרה, היא בת של שכנים בבניין שאני גר בו  בשכונת קרית השרון ולשניהם אני מאחל עוד מדליות רבות. וזה לא הכל…

מוראיל וטום מיכלסון הרץ. צילום מתוך דף הפייסבוק של השניים

אלופי ישראל לשנת 2015, גם הם זוג רקדנים שמתגוררים במרכז העיר נתניה: ג’ניה ליבמן וג’ניה סובורוב. התמזל מזלי והכרתי את השניים והפכנו לחברים. שני החבר’ה האלה מובילים. מובילים בהכל: הן כזוג רקדנים והן כמנהלי סטודיו לריקודים “ציספרס- נתניה”.

אלופי ישראל 2015 ג’ניה ליבמן וג’ניה סובורוב. מתוך דף הפייסבוק – סטודיו “ציספרס נתניה”

ולכל הקוראים אני פונה, תרקדו. קודם כל זה בריא. ואולי, אם תשקיעו, גם אתם תובילו במציאת פתרונות לבעיות יומיומית ולאו תהיו מובלים על-ידי אותן בעיות.

  

בוריס צירולניק

בוריס צירולניק משמש כחבר מועצת העיר נתניה משנת 2001 - קדנציה שנייה ברציפות כנציג מפלגת "ישראל ביתנו" תחת הסיסמא "אצלנו, מילה זו מילה". בין השנים 2008-2013 שימש כמחזיק תיק התיירות, וכעת משמש צירולניק כחבר אופוזיציה וכיו"ר הועדה לענייני ביקורת עירונית. צירולניק, מהנדס תוכנה עצמאי, נשוי לאילנה ואב לשלושה.

Latest posts by בוריס צירולניק (see all)

תגובות

תגובות

5 תגובות

 1. כיף לקרוא על נתניה היפה והרוקדת. בראבו

  השב
 2. לאט לאט, יותר ויותר אנשים מבינים את המושג לרקוד את החיים

  השב
 3. ועד שאנשים יבינו את המושג, הם יוכלו להתענג על צפייה בכאלה שרוקדים…

  השב
 4. דברים קטנים שעושים טוב !

  השב
 5. Boris Tzirulnik נתניה ביתנו – בוריס צירולניק אומנם רק כעת נתקלתי בזה, ועדיין לא נס ליחו. נהניתי לקרוא

  השב

שלחו תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.