זוכי חידון התנ"ך המחוזי לנוער: שני תלמידים מנתניה

גאווה לנתניה: גלעד אברהמוב (ישיבת בני עקיבא) יחד עם ליאל אילייב (טשרניחובסקי) הם זוכי חידון התנ"ך המחוזי לנוער - השניים יתמודדו על תואר חתן וכלת חידון התנ"ך הארצי לנוער.

0
347
גאווה לנתניה: גלעד אברהמוב (ישיבת בני עקיבא) יחד עם ליאל אילייב (טשרניחובסקי) הם זוכי חידון התנ
גאווה לנתניה: גלעד אברהמוב (ישיבת בני עקיבא), ליאל אילייב (טשרניחובסקי) - זוכי חידון התנ"ך המחוזי לנוער - השניים יתמודדו על תואר חתן וכלת חידון התנ"ך הארצי לנוער.

גאווה לנתניה: גלעד אברהמוב (ישיבת בני עקיבא) יחד עם ליאל אילייב (טשרניחובסקי) הם זוכי חידון התנ"ך המחוזי לנוער – השניים יתמודדו על תואר חתן וכלת חידון התנ"ך הארצי לנוער.

לראשונה שני הזוכים בחידון התנ"ך המחוזי לנוער מהחינוך הממלכתי והממ"ד הינם מהעיר נתניה.

גלעד אברהמוב מישיבת בני עקיבא בנתניה וליאל אילייב, תלמידת תיכון מקיף טשרניחובסקי בנתניה זכו ביום ראשון השבוע בחידון התנ"ך המחוזי לנוער ושניהם יעברו לשלב הבא: חידון התנ"ך הארצי.

אברהמוב עם 98 נקודות מתוך 100 זכה במקום הראשון בחידון התנ"ך המחוזי שנערך לבתי הספר הממ"ד ואילו אילייב זכתה בחידון שנערך בקרב בתי הספר הממלכתיים.

מנהלת מחוז תל אביב חיה שיטאי ברכה את השניים ואמרה כי התנ"ך הוא ספר בעל ערך לאומי, חברתי ותרבותי לעם היהודי. תקוות רבות תלה בן-גוריון בקשר שייווצר כאן

בין התנ"ך לנוער העברי. "ספר של כוח אנושי, של חירות האדם, של העבודה היוצרת, ספר החברה המעצבת גורלה במו ידיה, ספר העם הפועל ברשות עצמו בכל תחומי החיים ומכשיר את הדור הצעיר להעשיר ולהרחיב בלי-הרף כל נכסי הרוח והחומר של האומה."

חידון התנ"ך התקיים השנה בסימן גבורות ישראל ולראשונה נערך ללא קהל ובאמצעות הזום. חידון התנ"ך המחוזי לנוער הנערך על ידי מנהל חברה ונוער במשרד החינוך הינו השלב הראשון שבין החידונים שסופם בחידון התנ"ך העולמי לנוער יהודי הנערך כבכל שנה ביום העצמאות בירושלים, בהשתתפות ראש הממשלה.

השאר תגובה

נא להזין את התגובה שלך!
נא להזין את שמך כאן