הרב שר שוחרר למעצר בית

0
22
הרב שמעון שר
הרב שמעון שר. ארכיון נתניה און ליין

בתום ימי מעצרו שוחרר הרב שמעון שר, סגן ראש עיריית נתניה בעבר ויו"ר ועדת התכנון והבנייה. בית המשפט קיבל את בקשת המשטרה ושחרר את הרב שר למעצר בית עד ליום חמישי הקרוב. בנוסף שוחרר הרב שר בתנאי הרחקה מעיריית נתניה למשך 60 ימים.

כזכור הרב שר נעצר פעם נוספת בשבוע שעבר בחשד, לכאורה, למעוברות בעבירות שוחד, מרמה והפרת אמונים. בתום חקירתו הובא הרב שר לדיון בבקשה להאריך את מעצרו. בהסכמת הצדדים האריך בית משפט השלום בראשון לציון את מעצרו של הרב שר עד ליום שישי בשבוע שעבר.

בבקשה להארכת מעצרו טענו נציגי המשטרה, כי הרב שר חשוד, כי "במסגרת תפקידו כסגן ראש עיריית נתניה וממלא מקומה וכיו"ר ועד לתכנון ובנייה בעיריית נתניה, ובמשך שנים רבות, פעל תוך ניצול סמכויותיו ומעמדו לקידום אינטרסים ופרויקטים של קבלנים ואנשי עסקים בעיר נתניה, בתמורה לקבלת שוחד".

עוד טענו נציגי המשטרה, כי "קיים יסוד סביר לחשש, כי שחרורו של הרב שר או אי מעצרו יביא לשיבוש הליכי חקירה או משפט, להשפעה על עדין או לפגיעה בראיות בדרך אחרת".

זהו מעצרו השני. הרב שר נעצר בחודש ספטמבר שנה שעברה במסגרת פרשה 255, אשר בשיתוף להב 433, חקירות מס הכנסה ברשות המיסים עסקה בחשד, לכאורה, לביצוע שורת עבירות שוחד, מרמה, הלבנת הון ומס על ידי מספר מעורבים בהקשר לתחום הנדל"ן בנתניה.

בעקבות מעצרו השני מסרו מקורבים לרב שר, כי המעצר גובל בהתעללות. לדבריהם מדובר במעצר מיותר, אין שום דבר חדש תחת השמש וגם אין כלום.

השאר תגובה

נא להזין את התגובה שלך!
נא להזין את שמך כאן