הכלבה לא הוטבעה ולא עברה התעללות

3
31

לאחר 24 שעות סוערות בהן הועלו השערות אודות הטבעתה לכאורה של כלבה מסוג לברדור, לאחר שהפגר נמצא עטוף בניילון בחוף ארגמן בנתניה, מסרה המשטרה, כי הכלבה לא הוטבעה ולא עברה התעללות.

הפרשה התפרסמה לאחר שחובש, שהגיע לחוף ביום ראשון בשעות הבוקר, סיפר, כי עדי ראיה סיפרו לו שהכלבה הוטבעה. החובש העלה פוסט לרשת, שהפך ויראלי וגרר אחריו תגובות סערות נגד ההתעללות לכאורה בכלבה.

בלילה שבין ראשון לשני הגיעו מתנדבי "משמר בעלי החיים", יחד עם החובש למקום בו נקברה הכלבה. הם הוציאו את גופתה ושלחו אותה למכון הפתולוגי. שם הוצא מגופה השבב ופרטיו הועברו למשטרה.

ביום שני אותר בעל הכלבה ונחקר במשטרת נתניה. מחקירת המשטרה עולה, כי אין חשד לפלילים וכי הכלבה לא הוטבעה ולא עברה התעללות. עוד עולה, כי הכלבה חלתה בסרטן והווטרינר קבע, כי נותרו לה ימים ספורים לחיות. בעל הכלבה לקח אותה לטיול אחרון בחוף, יחד עם כלבה נוספת שלו. הוא נכנס למים ואחריו הכלבות, אולם הכלבה החולה התעייפה ונשכבה על החוף, שם ככל הנראה, נפחה את נשמתה. יתרה מזאת, בעל הכלבה ביקש סיוע מעובדים בחוף. רק לאחר זמן מה, שבוששו להגיע, הלך.

בהודעת המשטרה נמסר: "מאז אמש (יום ראשון) עם פרסום ארוע המתה, לכאורה, של כלבה בחוף הים בנתניה, נפתחה חקירה נמרצת על ידי שוטרי משטרת נתניה. היום (שני) אחר הצהריים, עם איתור בעל הכלבה ולפני זמן קצר, עם סיום חקירתו, הוברר, כי אין חשד לפלילים".

3 תגובות

  1. כשבנתניה ניזרק רימון זה בקושי מקבל שתי שורות בעיתון – "סכסוך עבריינים"… כשכלב מת נמצא בשפת הים – ימבה של כיסוי! מת? נירצח? בטביעה? בחנק עי שקית ניילון? של רמי לוי? התקפת לב? סרטן? זיקנה? מי הבעלים?

  2. מדוע שיביא כלבה שטוען שבקושי הלכה היות והייתה תשושה ממחלתה הקשה לים לשחייה מאומצת? שטויות במיץ אין להם כח להתעסק באנשים אתם רוצים שהם יתעסקו בכלבים???

השאר תגובה

נא להזין את התגובה שלך!
נא להזין את שמך כאן