דלג על המודעה

החשד: הלבנת הון במיליונים

חקירה בינלאומית הובילה למעצרם של חמישה בחשד לכאורה במעורבות בתפעול אתרים אינטרנטיים, שהתמחו במכירת כרטיסים למשחקי ספורט ומופעים בהם לא סופקו בשיטתיות הכרטיסים וכן להלבנת כספים

החשד: הלבנת הון במיליונים

שטרות כסף. (mourgfile)

תושב השרון (44) נעצר בשבוע שעבר בחשד, כי  במשך שש שנים קשר קשר יחד עם אחרים והיה בעל שליטה בחברות שהקימו אתרי אינטרנט שונים, למכירת כרטיסים למשחקי ספורט ומופעים שונים בעולם. על-פי החשד, הכרטיסים שנמכרו באתרים לא סופקו בשיטתיות לאלפי רוכשים והרוכשים לא קיבלו, לכאורה, החזרים כספיים מאותן חברות. עוד על-פי החשד את הכספים שנתקבלו, לכאורה במרמה, הלבין החשוד יחד עם אחרים בישראל. במשטרה מעריכים, כי מדובר בסכומים המגיעים למיליוני יורו.

יחד עם החשוד נעצרו שלושה תושבי נתניה וכן חשוד נוסף תושב אחד מיישובי השרון, שנעצר בחשד שקשר קשר יחד עם אחרים וקיבלו בין השנים 2009 ו-2013 מילוני שקלים לחשבונו וכן נרשמו על שמו נכסי נדל”ן באופן פיקטיבי עבור אחרים. לחשודים הנוספים מייחסת המשטרה חשד, לכאורה, למעורבות בהקמת אתרי האינטרנט וכן הלבנת מיליוני היורו יחד עם האחרים.

נציג המשטרה טען בדיון על הארכת מעצר של אחד החשודים, כי מדובר בחקירה בהיקף בינלאומי ששותפות לה מספר מדינות. לדבריו בחודשים האחרונים התנהלה חקירה סמויה, בה נאספו ראיות כנגד החשודים וכן עלו ראיות שמספקות חשד סביר. עם הפיכת החקירה לגלויה בוצעו חיפושים בבתי החשודים ובבתי העסק בנתניה. נתפסו חומרים רבים, חומרי מחשב ולדברי נציג המשטרה מדובר בעבירות שבוצעו תוך קשירת קשר בתחכום רב, תוך שימוש בשיטות הסתרה שונות וחשבונות בנק בארץ ובעולם. כל החשודים הכחישו את העבירות המיוחסות להם. בית המשפט שחרר שלושה חשודים למעצר בית. מעצרם של החשודים האחרים הוארך בשבוע.

אופירה חסיד

אופירה חסיד

עיתונאית at ksn
אופירה חסיד משמשת כעיתונאית וכעורכת משנה בשבועונים נתניה און ליין, השרון שלי ובפורטל ksn.
אופירה חסיד

כתבות אחרונות של אופירה חסיד (כתבות נוספות של הכותב)

תגובות

תגובות

שלחו תגובה

האימייל לא יוצג באתר. (*) שדות חובה מסומנים

תגי HTML מותרים: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

מאמרים נוספים