בשורה לנתניה: מכון MRI חדש בלניאדו

1
345
טקס הסרת הלוט ממכון ה-MRI בלניאדו. צילום באדיבות בית חולים לניאדו

ביום חמישי שעבר התקיים ב"לניאדו" טקס הסרת הלוט במכון MRI החדש בהשתתפות הפילנתרופ היהודי-קנדי מר ג'ו לבוביק. מר לבוביק הגיע למכון MRI  החדש שנפתח ב"לניאדו",  כמי שתרם תרומה נכבדה להשלמת בנייתו.

מכון ה-MRI  ישרת כ-250,000 תושבי נתניה והשרון, שעד כה נאלצו להתנייד למכונים מרוחקים ולהמתין זמן ממושך בתור. בדיקת MRI  מאופיינת כבדיקה בעלת יכולות סריקה המתקדמות ביותר שיכולה הטכנולוגיה להציע וכן ללא קרינה מייננת.

מבית חולים לניאדו נמסר, כי השלמת בניית מכון ה-MRI  התאפשרה בזכות פנייה של ראש עיריית נתניה, מרים פיירברג-איכר לרב יחיאל אקשטיין, נשיא הקרן לידידות ולתורם ג'ו לבוביק – פילנתרופ יהודי מטורונטו בבקשה לתרומה לרכישת מכשיר MRI בבי"ח "לניאדו" בנתניה.

לבוביק נענה לבקשת פיירברג ויחד עם הקרן לידידות תרמו כמיליון וחצי שקלים להשלמת המימון לרכישת המכשיר. קרן נתניה, בניהולו של מר שלומי וורנר,  היתה גם היא שותפה בליווי הפרויקט.

באירוע הסרת הלוט השתתפו ראש העירייה מרים פיירברג – איכר, יעל אקשטיין, סגנית נשיא הקרן לידידות  והרב  הרב חיים המרמן, מנכ"ל בית חולים לניאדו. פיירברג איכר בירכה את  לבוביק על תרומתו ואמרה כי "מכשיר MRI הינו חיוני וחשוב ויקצר את זמני ההמתנה לבדיקה".

מנכ"ל לניאדו אמר באירוע כי "בניית מכון MRI  ב"לניאדו" תשפיע ישירות על ציבור המטופלים, היות והתורים יתקצרו. בנוסף, המכשיר שרכשנו הינו מהדור המתקדם ביותר של מכשירי ה-MRI   והתוצאות שלו הן המדויקות ביותר שניתן למצוא כיום בשוק".

יעל אקשטיין, סגנית נשיא הקרן לידידות ,ציינה כי "הקרן לידידות גאה להיות שותפה במימון מכשיר MRI שישרת את תושבי השרון. זהו המכשיר השביעי שהקרן מסייעת לספק לבתי חולים ברחבי הארץ מתוך מטרה לשפר את מערכת הבריאות ולסייע לבתי חולים במלאכת הקודש שהם עושים״.

תגובה 1

  1. כל הכבוד , העניין הוא, עד שהחולה מקבל את הבדיקה הזו , שהיא יקרה מאוד והקופות מנסות לחסוך כמה שיותר על חשבון החולה , כמו שאומרים שלא נזדקק , אמן.

השאר תגובה

נא להזין את התגובה שלך!
נא להזין את שמך כאן