בוני התיכון מציגה: הדרך הנכונה לרכישת דירה בפרויקט Vista נתניה

0
293
פרויקט ויסטה - נתניה. בוני התיכון - הדמיה

בוני התיכון יוצאת במבצע בפרויקט VISTA  בנתניה; תמכור דירות 5 חדרים בפרויקט, במחיר של החל מ- 1.695 מלש"ח במסלולי מימון מיוחדים; הפנינג מכירות מיוחד יתקיים ביום שישי (29.05) בשעה 09:00 בבוקר

 חברת בוני התיכון, שהשיקה לאחרונה את הפרויקט VISTA בוני התיכון בנתניה, יוצאת במבצע על דירות 5 חדרים בפרויקט – אותן תמכור במחיר של החל מ- 1.695 מלש"ח. במסגרת המבצע יוכלו רוכשי הדירות ליהנות ממספר מסלולי מימון בהתאמה אישית: מבצע 20-80, פריסת תשלומים רבעונית או הלוואת קבלן של עד מיליון שקלים. הפנינג מכירות מיוחד יערך ב- 29.5.15, יום שישי, החל מ- 09:00 במשרד המכירות הממוקם בשדרות בן גוריון – פינת יצחק מודעי, נתניה.

פרויקט vista בנתניה. צילום הדמיה
פרויקט vista בנתניה. צילום הדמיה

 

על המבצעים:

מבצע 20-80 מאפשר ללקוחות לשלם 20% בלבד ממחיר העסקה במעמד חתימת החוזה, ואת היתרה (80%), יוכלו לשלם במועד האכלוס, או בכל מועד אחר לפניו, במסלול צמוד למדד. מסלול נוסף מאפשר לרוכשים לשלם 20% במועד החתימה על החוזה, ו- 10% במועד קבלת המפתח לדירה. את היתרה יוכלו לשלם הרוכשים אחת לרבעון. המסלול השלישי הוא הלוואת קבלן בסך של מיליון שקל שתעניק החברה, ואת ההחזרים בגינה יחלו לשלם הרוכשים רק כעבור שנתיים. את הריבית עבור הלוואה זו תשלם בוני התיכון. ההלוואות יינתנו על ידי בנק מזרחי טפחות.

פרויקט VISTA בוני התיכון ממוקם מול חוף הים הדרומי של נתניה, בסמוך לשמורת האירוסים, יכלול 106 יחידות דיור במגדל בן 27 קומות. הפרויקט יכלול דירות 4-5 חדרים, מיני פנטהאוזים ופנטהאוזים במפרט טכני עשיר ואשר מכולן נוף לים, לובי מפואר עם עמדת שומר ובריכה אקולוגית לרווחת הדיירים.

לדברי הילה פלז, סמנכ"לית השיווק של חברת בוני התיכון: "ביקשנו להקל על רוכשי הדירות את תהליך הרכישה, בידיעה שחלק גדול מהם נאלצים לשלם את תשלומי המשכנתא במקביל לשכר הדירה החודשי, או לחילופין, מעוניינים למכור את דירתם הנוכחית רק בסמוך למועד אכלוס הדירה החדשה. על כן, יצרנו עבור הלקוחות מגוון מסלולי מימון בהתאמה אישית, מה שייצור אצל הרוכשים שקט נפשי בכל הקשור לפן המימוני".

חברת בוני התיכון בנתה בעשור למעלה מ- 4,000 יח"ד בפרויקטים שונים בכל רחבי הארץ. כיום מקימה החברה את הפרויקטים "TOP ארנונה" בשכונת ארנונה בירושלים, TOP השרון 2 בהוד השרון, TOP ספורט בחולון, פרויקט מגדלים בשדרה בחולון ופרויקט רחובות המדע ברחובות. בנתניה מקימה החברה, כאמור, את פרויקט ויסטה בסמוך לשמורת האירוסים.

השאר תגובה

נא להזין את התגובה שלך!
נא להזין את שמך כאן