אפריקה ישראל מסתערת על כפר יונה

0
17
אורן הוד, מנכ"ל אפריקה ישראל - מגורים. צילום סיון פרג

אפריקה ישראל מגורים זכתה במכרז נוסף בכפר יונה: החברה תקים בכפר יונה שכונת מגורים ממשפחת שכונות ה”סביונים”. מהדיווח עולה, כי מדובר בהיקף כולל של 335 יח”ד.

לנתניה און ליין נמסר, כי הזכייה במכרז הנוכחי של רשות מקרקעי ישראל לבניית 120 יח”ד, מצטרפת לעסקה נוספת עליה חתמה החברה לאחרונה לבניית 215 יח”ד. השכונה המיועדת תכלול כארבעה בנייני מגורים – כאשר בכל אחד מהם יוצעו דירות בתמהיל מגוון הנע בין דירות שלושה חדרים ועד חמישה.

 אורן הוד, מנכ”ל אפריקה ישראל מגורים, הוסיף כי “החברה, שהינה בעלת חוסן פיננסי גבוה לצד קופת מזומנים נזילה, פועלת במסגרת האסטרטגיה העסקית להרחבת מלאי הקרקעות לבנייה שברשותה באזורי הביקוש. הזכייה במכרז זה מצטרפת לשורה של זכיות במכרזים אותם השלימה החברה לאחרונה באזור גוש דן, לייזום והקמה של שכונות מגורים גדולות תחת המותג החזק והמוביל “סביונים”. אנו מאמינים כי, שכונה זו שתיבנה על פי הסטנדרטים הגבוהים הנהוגים על ידי החברה תענה על הביקוש הקיים לדירות מעין אלה באזור. במסגרת הפיתוח המואץ של פעילותה ממשיכה אפריקה ישראל מגורים לבחון עסקאות נוספות כאשר, העסקאות הנוכחיות מהוות עדות חזקה ליכולתה לבצע עסקאות דומות, בעלות היקפים גדולים”.