אופטימיות זהירה

3
80
מנכ"ל מכבי נתניה, עו"ד רועי דניאל

בין שמועות לעובדות ובליל של כותרות ופרשנויות, מנכ"ל מכבי נתניה, עו"ד רועי דניאל, מנסה לעשות סדר

קשה לתפוס בימים אלה את מנכ"ל מכבי נתניה, עו"ד רועי דניאל. על אף שמשרדו ממוקם באותו הבניין בהם ממוקמים משרדי נתניה און ליין – ksn, לא ניתן כמעט למצוא אותו שם. המשבר הכלכלי במכבי נתניה הביא את עו"ד דניאל להעסיק עורכי דין נוספים במשרדו, על מנת למלא את החלל שנוצר בעקבות הזמן שהוא מקדיש לטובת ניהול המועדון בתקופת המשבר.

עד כמה נכונות הידיעות, שקובי בלדב שוקל לקחת צעד אחורה במעורבותו ועד כמה נכונה הידיעה ששוקלים לפטר אותך?

"בענייני, עד כה איש לא שוחח עימי. בעניין קובי, הוא חושב על זה ברצינות. לא יכול להיות, שיבואו אוהדים ויפגינו בפתח העסק שלו. אני יודע שרוב האוהדים נגד המחאה שהתקיימה בשבוע שעבר, אבל גם ארבעה אוהדים יכולים לגרום לנזק. קובי פועל לילות כימים על מנת לגייס כסף לטובת המועדון והדבר האחרון שמגיע לו זו המחאה הזו. יש למכבי נתניה הרבה בעיות וקובי הוא לא חלק מהן אלא להיפך, הוא מנסה לפתור אותן. לא מן הנמנע שאם המחאות תמשכנה, הוא ייקח צעד אחורה וזה הדבר האחרון שמכבי נתניה צריכה בימים קשים כאלה".

מתי להערכתך אמור להיכנס סבב המשכורות הבא?

"עד סוף השבוע הנוכחי נשלים את 25% והפרמיות שלא שילמנו, ותוך שבועיים נשלם את המשכורות הבאות. מי שיעשה בדיקה יראה, שבעוד קבוצות בליגת העל ישנו עיכוב בתשלום המשכורת. לא שחלילה אני מקל ראש בזה, אבל בגלל המצב של אלי שגב עושים רעש גדול ואילו בשאר הקבוצות לא נאמרת מילה בקשר לעיכוב".

אלו מקורות כספיים נוספים אמורים להיכנס למכבי נתניה בתקופה הקרובה?

"אנחנו מקבלים הקצבות מהטוטו ומההתאחדות. בינואר נקבל את התמיכה של עיריית נתניה שתעזור לנו מאוד. גם מרכז מכבי וגופים נוספים מלווים ונותנים מענקים. בנוסף, נמכור ככל הנראה את קאיודה והמכירה תכניס עוד כמה מיליונים. אלי שגב אמור להעביר כספים על-פי סיכום שלו עם הבקרה – כך שאני יכול להגיד שמכבי נתניה אמנם תתקשה לעמוד בהתחייבויות בזמן, אבל בסופו של דבר אני מאמין שנעמוד בכולן. בעניין מכירת שחקנים נוספים, בשבוע הבא יעביר יוסי מזרחי רשימה של שחקנים שניתן לשחרר. בהתאם לרשימה נפעל".

האם קיימת תכנית ייעול, מה היא כוללת ומתי היא תבוצע?

"בוודאי שקיימת. אנחנו מחכים לאור ירוק מאלי שגב להוציאה לפועל. היא כוללת קיצוצים בכל המערכות ושחרור שחקנים – כך שנחסוך הרבה מאוד כסף. לצערי, כרגע, מכבי נתניה מתנהלת כמו מועדון עשיר עם רכבים והוצאות שניתן לצמצמן בצורה משמעותית".

נכון להיום, מהו מדד האופטימיות שלך באשר ליכולתה של מכבי נתניה לסיים את העונה?

"אמרתי ואגיד שוב: קובי ואני לא ניתן למועדון להתרסק. אנחנו עושים הכל על מנת להגדיל את ההכנסות מחד ולהקטין הוצאות מאידך. ברור שבלי הכסף שאלי אמור להעביר, לא נוכל לסיים את העונה. אני מאמין שהוא יעביר, ואז נוכל להגיע לישורת הסופית של העונה עם ראש מורם".

 

3 תגובות

  1. מניסיון ,ידע והיכרות אישית של קובי בלדב ורועי דניאל , 2 החבר'ה האלה עושים הרבה למען הקבוצה ויותר. לאוהדים שמקללים ומפריעים נותר לי להגיד רק שיתביישו לעצמם.

  2. רועי שיהיה בהצלחה למרות הקשיים בטוחני שאתה ובלדב עושים את המירב והמיטב למכבי נתניה

Comments are closed.