דלג על המודעה
Combar קידום אתרים ושרותי שיווק דיגיטלי לעסקים

אבן יהודה: במהלך השנה יוצבו עוד 150 מצלמות אבטחה

עדכון על-כך מסר ראש מועצת אבן יהודה במהלך ישיבת עבודה אזורית עם מפקד תחנת שדות

אבן יהודה: במהלך השנה יוצבו עוד 150 מצלמות אבטחה

דיון על אבטחה וביטחון ישובי. מפגש ראשי המועצות

ארבעה ראשי רשויות, בהן קדימה צורן, פרדסיה, עמק חפר ולב השרון, התארחו בלשכתו של ראש מועצת אבן יהודה, אבי הררי, לישיבת עבודה אזורית עם מפקד תחנת שדות, רפ”ק משה (שוקו) כהן.

עד לפני כשנה וחצי היו הרשויות, בהיבט המשטרתי, כפופות לתחנת משטרת נתניה. עם פתיחת משטרת שדות, הוקצו עשרות שוטרים ושוטרות לטפל במרחב היישובי, המאופיין בעבירות פשיעה הייחודיות לו.

גורמים במשטרת שדות אישרו לנתניה און ליין – ksn, כי מטרת ישיבת העבודה, בה השתתפו בנוסף קציני הביטחון היישוביים, נועדה להעמיק את הקשר בין המועצות למשטרה.

 במהלך הישיבה סקר ראש מועצת אבן יהודה את הפעילות שנעשתה לשיפור מערך האבטחה היישובי, וציין כי לצד הקמת מוקד שליטה אזורי בבניין המועצה, המרושת לחמישים מצלמות אשר הוצבו בנקודות מפתח במושבה, תושלם במהלך השנה הקרובה פריסת מצלמות האבטחה ויתווספו עוד כ-150 מצלמות אבטחה. רק לשם השוואה, בשכנה נתניה, בה תופעל החל מחודש נובמבר תוכנית ביטחון עירונית חדשה, תוצבנה כמות זהה של מצלמות אבטחה.

 עוד הוחלט בישיבה, כי כל המועצות יפעלו ויסייעו בהרחבת מערך המשמר האזרחי, כחלק מהפעילויות החברתיות וקהילתיות הקשורות לשיפור הביטחון האישי של התושבים.

 על-פי נתוני משטרת ישראל, האחרונים שפורסמו ואשר מתייחסים לשנת 2013, עולה כי נפח העבירות במושבה אבן יהודה ירד ב-36% ביחס לשנת 2012. מניתוח הנתונים עולה, כי בעבירות רכוש חלה ירידה של כ-42% ואילו בעבירות רכב חלה ירידה של כ-67%.

תגובות

תגובות

שלחו תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

מאמרים נוספים