דלג על המודעה
Combar קידום אתרים ושרותי שיווק דיגיטלי לעסקים

300 קילוגרם מוצרי בשר ועופות הושמדו באיטליז בוארון

בביקורת שנערכה על ידי משרד הבריאות הושמדו 300 ק"ג מוצרי בשר ועופות באיטליז בשוק נתניה; מהאיטליז הנחשב למוביל בעיר נמסר בתגובה: צר לנו, שמשרד הבריאות בחר לעסוק - לטעמנו - בטפל ולא בעיקר ובכל אופן בחר להשמיד בשר קפוא, איכותי ומעולה

300 קילוגרם מוצרי בשר ועופות הושמדו באיטליז בוארון

תמונת ארכיון. צילום יחידת הפיצו"ח של משרד החקלאות

ביום חמישי האחרון נערכה ביקורת של הווטרינר המחוזי של לשכת הבריאות המחוזית, בשיתוף המחלקה הווטרינרית של עיריית נתניה. בין השאר הגיעה הביקורת לאיטליז “בוארון” בשוק נתניה. ממשרד הבריאות נמסר, כי במהלך הביקורת נמצאו מוצרי בשר ועופר, שיוצרו ללא רישיון יצרן, לא סומנו כנדרש והוחזקו בתנאי תברואה ירודים.

עוד נמסר, כי הטיפול במוצרי הבשר והעופות, אחסונם, שיווקם ללא התנאים הנדרשים עלול להזיק לבריאות הציבור. בהוראות הווטרינר המחוזי הושמדו כ-300 ק”ג מוצרי בשר ועופות. משרד הבריאות ועיריית נתניה ימשיכו לנקוט בצעדי אכיפה כנגד עסקי המזון.

במשרד הבריאות קראו לציבור לעיין במדריך לקנייה נכונה של בשר, עופות ודגים באתר משרד הבריאות. במדריך הדגישו אנשי משרד הבריאות, כי “יש לרכוש רק מוצרים בעלי סימון ברור של תאריך אחרון לשימוש, ברכישת מזון נא, שאינו ארוז מראש בקצביה, בקשו מהקצב להציג תווית מקורית של המוצר, לרבות סימון ברור של התאריך האחרון לשימוש”.

כמו כן ממליצים במשרד הבריאות לציבור לרכוש רק במקומות מסודרים, ממוזגים ונקיים. לגבי בשר טחון לרכוש רק בשר שנטחן לעיני הציבור או רק אם הם ארוזים ומסומנים בלבד.

מאיטליז “בוארון” נמסר בתגובה, כי כידוע לציבור הרחב שאיטליז בוארון בעל מוניטין של עשרות שנים בתחום הבשר, אשר משרת אלפי לקוחות שנהנים מאיכות הבשר ומהשרות האדיב. צר לנו, שמשרד הבריאות בחר לעסוק – לטעמנו – בטפל ולא בעיקר ובכל אופן בחר להשמיד בשר קפוא, איכותי ומעולה שיכול היה לשמש על שולחן הכבוד. למען הסר ספק, הבשר והעופות מוחזקים בתנאים מעולים פיזית על-ידי אנשי המקצוע הטובים בעיר. הבשרים והעופות נשמרים ונמכרים על-ידי קצבים – להם ניסיון עשיר ורב שנים בתחום הבשר ותחלופת הבשרים הינה גבוהה במיוחד בשל הלקוחות הרבים המגיעים יום יום ליהנות מהבשרים המשובחים. ולעיקר, לאטליז בוארון מוניטין בן עשרות שנים, שם טוב ודור שלישי של אלפי לקוחות מרוצים. הציבור הרחב מוזמן לפתיחתה של החנות החדשה, אי”ה, ביום חמישי ברחוב יהלום 2 וליהנות משפע הבשרים האיכותיים והכשרים אותם ניתן למצוא רק אצל מותג הבשר “בוארון”.

אופירה חסיד

עיתונאית at ksn
אופירה חסיד משמשת כעיתונאית וכעורכת משנה בשבועונים נתניה און ליין, השרון שלי ובפורטל ksn.
אופירה חסיד

Latest posts by אופירה חסיד (see all)

תגובות

תגובות

3 תגובות

  1. לאן נעלמו התגובות הקודמות ?

    השב
  2. זה פשוט מדינה שהורסת כל דבר ומקום טוב ומצליח ועוד יותר כשמדובר בעדות המזרח אנחנו השחורים דורסים הורגים אותנו ואנחנו עוד אומרים תודה רבה רק רואים אחד מזרחי מצליח מכשילים הורסים מה לא עושים לנו רק שלא נרים את הראש

    השב
  3. וואלה מרבון אחלה ציון בוארון

    השב

שלחו תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

מאמרים נוספים